Новини / Політика / Порошенко не хоче реформувати прокуратуру — Гавриш
4 травня 2016, 17:09
Розмір шрифта: А А А

Порошенко не хоче реформувати прокуратуру — Гавриш

Порошенко не хоче реформувати прокуратуру — Гавриш, Петро Порошенко, реформи, прокуратура, Степан Гавриш
Порошенко не хоче реформувати прокуратуру — Гавриш

Президент не хоче реформувати прокуратуру. Тому що йому це не вигідно.Про це в коментарі сказав Степан Гавриш, колишній заступник секретаря РНБО.За словами екс-чиновника, реформу повинні проводити «принципово нові люди».

«Зараз реформи немає. Це злам старої радянської прокуратури, системи, яка формувалася сотні років. Була під контролем диктатури. І залишилася в такому стані. Потрібні професіонали, які самі будуть приймати рішення. Коли збрехати буде неможливо і прокурор приходити прямо додому до корупціонеру. Як, наприклад, на Заході чи в Ізраїлі. Коли поліція приїжджає додому до президента. Починає обшук на підставі санкції суду. І така система провокує принципово новий політичний клас», — пояснив Гавриш.

«Функції генпрокурора переходять до колегіальним органам. В цьому і причина боротьби проти їх створення вже не перший тиждень. Зокрема, Адміністрацією президента. Влади намагалися призначити Луценка для того, щоб не допустити розгортання самоврядування, яке пообіцяли Європі. І над яким працювало велика кількість громадських і політичних діячів. У президента на короткому шнурку знаходиться фабрика тролів, які борються із запровадженням самоврядних інститутів», — сказав він.

Президент гальмує реформи, тому що хоче бути одночасно олігархом і державником, вважає експерт.

«У нього немає внутрішнього виклику для цих реформ. Порошенко не державник. Президент має складну проблему — власний бізнес. Він щодня переглядає аркуш, розділений на дві частини. З одного боку — проблеми держави, з іншого — його бізнесу. В таких умовах йому треба приймати рішення: від чогось відмовлятися. Не можна бути одночасно олігархом і державником. Він два роки шукає це рішення і не знаходить поки що», — сказав екс-чиновник.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Порошенко назвав умови для відновлення нормальних відносин з Росією

  27 травня 2017, 18:45

  Навіщо забороняти авто на єврономерах

  26 травня 2017, 15:52

  Підписано указ про право українців на безвіз

  26 травня 2017, 15:21

  Останні новини за сьогодні: