Новини / Політика / Порошенко запропонували разом з Яценюком постажуватися у «батьки» управляти державою
9 березня 2016, 20:39
Розмір шрифта: А А А

Порошенко запропонували разом з Яценюком постажуватися у «батьки» управляти державою

Порошенко запропонували разом з Яценюком постажуватися у «батьки» управляти державою, пропозиції, Білорусь, стажування, Петро Порошенко
Порошенко запропонували разом з Яценюком постажуватися у «батьки» управляти державою

На сайті АП громадяни України зареєстрували електронні петиції з різноманітними пропозиціями.

У березні на сайті Адміністрації президента продовжується вестися реєстрація електронних петицій, що надходять від громадян України. Так, в одній з таких петицій Никобенко Олексій Анатолійович запропонував Петру Порошенку разом з Арсенієм Яценюком відправитися в Білорусь на стажування, щоб навчитися управляти державою та навчитися боротися з корупцією. «Ви дізнаєтеся, що таке Парк високих технологій, проект Великий камінь» — багатозначно пообіцяв Олексій Анатолійович.

«Свободу Шустера і його програмі життя!» — така вимога-заклик містилося в петиції Чернова Сергія Вікторовича. «Не відомо, за що його вигнали з Росії, але думаю, що з тих же причин, із-за яких хочуть посадити його в Україні. Припиніть переслідування за те, що він своєю програмою відкриває правду народу України. Він лише виступає телемостом між урядом і народом», — так пояснив свою позицію автор.

А ось Лозовик Ярослав Сергійович запропонував «скасувати 8 березня, як свято, на законодавчому рівні». «Шановний Петро Олексійович Порошенко, прошу створити законопроект, який передбачає скасування 8 березня, як державного свята. «Свято» явно перешкоджає нормальному функціонуванню суспільства, призводить до «напружу» серед чоловічого населення країни, змушує створювати дурні розмови», — пояснив пан Лозовик свою пропозицію.

Більш рішуче був налаштований Шепеленко Андрій Юрійович. Він вимагав позбавити державних нагород зрадників України, даішників, які співпрацювали з окупантами». І уточнював: «позбавити державних нагород, а саме, ордена «За мужність» III ступеня і всіх компенсацій / соціальних виплат, пов‘язаних з цим, зрадників України, співробітників УДАІ МВС України в Донецькій області, які перейшли на бік російських окупантів, активно з ними співпрацювали тривалий час (з березня 2014) і брали участь в репресіях проти громадян України, за що і були розстріляні народними месниками 3 липня 2014 р.. Донецьку в районі транспортної розв’язки на перетині вул. Артемовського та Гірській в Куйбишевському районі р. Донецька:
1. Танцура Вадима Анатолійовича;
2. Гаврилова Володимира Володимировича;
3. Сімакова Михайла Ігоровича;
4. Токар Дмитра Павловича.

Вважаю, що нагороджувати державними нагородами, виплачувати сім‘ям зрадників і пособників окупантів відповідні грошові компенсації, та ще й з формулюванням «За особисту мужність / героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» — це цинічне знущання над пам’яттю справжніх патріотів, Героїв України, які віддали свої життя та здоров'я за нашу Батьківщину! Вимагаю: не чекати збору 25000 підписів за цю петицію, а в найкоротший термін виправити цю ганебну помилку, скасувавши Указ Президента України № 593/2014 від 15 липня 2014 р., яким зрадників України був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Слава Україні!».
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко назвав умови для відновлення нормальних відносин з Росією

27 травня 2017, 18:45

Навіщо забороняти авто на єврономерах

26 травня 2017, 15:52

Підписано указ про право українців на безвіз

26 травня 2017, 15:21

Останні новини за сьогодні: