Новини / Політика / Президент звільнив Дріжчаного з посади заступника секретаря РНБО
30 жовтня 2007, 08:12
Розмір шрифта: А А А

Президент звільнив Дріжчаного з посади заступника секретаря РНБО

Президент звільнив Дріжчаного з посади заступника секретаря РНБО, Віктор Ющенко, Ігор Дріжчаний, Рада національної безпеки і оборони України, звільнення з посади, заступник секретаря РНБО
Президент звільнив Дріжчаного з посади заступника секретаря РНБО

Президент України Віктор Ющенко своїм указом звільнив Ігоря Дріжчаного з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Причини звільнення не уточнюються. Відповідний документ розміщений в понеділок на офіційному сайті глави держави.

Дріжчаний був призначений заступником секретаря РНБО в грудні 2006 року. До цього, з вересня 2005 року працював головою Служби безпеки України. З лютого 2004 року – заступник голови СБУ. З 1983 року працював в органах прокуратури Києва і Центрального апарату Генпрокуратури.

24 октября держави своїм указом звільнив з посади заступника секретаря РНБО України Олександра Садикова. Причина звільнення не вказувалася.

Олександр Садиков обіймав цю посаду з 10 липня 2007 року. До того він бува головою Миколаївської облдержадміністрації.

Того ж дня, 24 жовтня, Президент України Віктор Ющенко вивів зі складу Ради національної безпеки і оборони України Юрія Павленка, Івана Стойка і Романа Ткача — колишніх губернаторів Житомирської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, яких він звільнив з посад.

Вони були звільнені у зв‘язку з обранням на позачергових парламентських виборах народними депутатами від блоку «Наша Україна — Народна самооборона».

17 жовтня Президент Віктор Ющенко своїм указом звільнив Юрія Павленка з посади голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Зокрема в указі сказано: «Звільнити Павленка Юрія Олексійовича з посади голови Житомирської обласної державної адміністрації у зв’язку з його обранням народним депутатом України».

Ющенко призначив житомирським губернатором Павленка 26 грудня 2006 року.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Іван Стойко 22 жовтня подав на ім‘я Президента України Віктора Ющенко заяву про відставку. Таке рішення Стойко прийняв у зв’язку з обранням народним депутатом від блоку «Наша Україна — Народна самооборона».

Іван Стойко був призначений на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації 4 лютого 2005 року.

23 жовтня Ющенко своїми указами звільнив Стойка, а також Івано-Франківського губернатора Романа Ткача.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Європа шукає гроші на реформи в Україні

26 травня 2017, 15:35

Генпрокуратура хоче створити реєстр справ Януковича

22 травня 2017, 11:04

У Генпрокуратурі розповіли, як просуваються справи проти Януковича

12 травня 2017, 19:03

Останні новини за сьогодні: