Новини / Політика / У присутності президентів України і Білорусії відбулося підписання двосторонніх документів
21 січня 2009, 08:31
Розмір шрифта: А А А

У присутності президентів України і Білорусії відбулося підписання двосторонніх документів

У присутності президентів України і Білорусії відбулося підписання двосторонніх документів, Олександр Лукашенко, Віктор Ющенко, Республіка Білорусь, Володимир Огризко, Україна
У присутності президентів України і Білорусії відбулося підписання двосторонніх документів

Відбулася церемонія підписання українсько-білоруських документів

У вівторок, 20 січня, у присутності президента України Віктора Ющенка і президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенко відбулася церемонія підписання українсько-білоруських документів. Про це повідомляє прес-служба розділу Української держави.

Зокрема, Угода між Кабінетом міністрів України і урядом Республіки Білорусь про спрощений порядок переміщення по ділянці автомобільної дороги Славутич — Чорнобильська АЕС, Республіки Білорусь, що проходить по території, працівниками, транспортними засобами і вантажами Чорнобильської АЕС і підприємств, які ведуть діяльність в зоні відчуження, а також іноземними фахівцями, привернутими до реалізації міжнародних проектів по закриттю Чорнобильської АЕС, а також Протокол до Угоди з українського боку підписав перший віце-прем‘єр-міністр України Олександр Турчинов.

Підписання Угоди врегулює організацію спрощеного порядку проїзду по ділянці автомобільної дороги Славутич — ЧАЕС, що проходить по території Республіки Білорусь, робочими, транспортними засобами і вантажами ЧАЕС, підприємств зони відчуження, а також іноземними фахівцями, привернутими до реалізації міжнародних проектів по закриттю ЧАЕС.

Угоду передбачає створення спрощеного порядку проїзду ділянки автомобільної дороги Славутич — ЧАЕС шляхом введення спеціальних пропусків для фахівців, автотранспорту і вантажів, привернутих до реалізації Чорнобильських проектів. Учасники транзитного проїзду звільняються від митного огляду, наголошується в повідомленні прес-служби.

Меморандум про співпрацю між Кабінетом міністрів України і урядом Республіки Білорусь в енергетичній сфері з українського боку підписав перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов.

Метою Меморандуму є поглиблення двосторонньої українсько-білоруської співпраці в енергетичній сфері, включаючи реалізацію багатобічних проектів, досягнення підвищення енергетичної безпеки України і Республіки Білорусь, диверсифікації постачань енергоресурсів, інтеграції енергетичних ринків країн, сприяння реалізації проектів по модернізації, ремонту і комплектації устаткування для енергетичних об‘єктів і так далі, наголошується в повідомленні.

Підписання Меморандуму забезпечить сприятливі умови для завантаження тих, що існують і будівництва нових транспортних мереж і споруд для доставки і транзиту енергоносіїв, включаючи введення проекту створення коридору для транспортування каспійської нафти на міжнародні ринки, реалізації проектів по модернізації, ремонту і комплектації устаткування енергетичних об’єктів.

Консульську конвенцію між Україною і Республікою Білорусь з українського боку підписав міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

Метою Консульської конвенції є розвиток положень Віденської конвенції про консульські відносини 1963 року, а також подальший розвиток договірно-правової бази українсько-білоруських відносин, створення і забезпечення належних умов для захисту має рацію і інтересів нашої держави, юридичних осіб і громадян України, відзначає прес-служба.

Меморандум між Кабінетом міністрів України, Національним банком України і урядом Республіки Білорусь, Національним банком Республіки Білорусь про відробіток системи заходів по інтенсифікації двосторонньої торговельно-економічної співпраці в умовах світової фінансово-економічної кризи з українського боку підписали перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов і заступник голови Національного банку України Павло Сеніщ.

Метою Меморандуму є сумісні дії, які сприятимуть мінімізації негативного впливу наслідків світової фінансової кризи на економіку України і Білорусії, а також взаємний товарообіг, розвиток співпраці, в економічній і валютний-фінансовій сферах мовиться в повідомленні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: