Новини / Політика / ПриватБанк виграв апеляцію в суді Англії у справі проти Коломойського
15 жовтня 2019, 16:26
Розмір шрифта: А А А

ПриватБанк виграв апеляцію в суді Англії у справі проти Коломойського

ПриватБанк виграв апеляцію в суді Англії у справі проти Коломойського, Державний ПриватБанк, апеляційний суд, банк, шахрайство
ПриватБанк виграв апеляцію в суді Англії у справі проти Коломойського

Державний ПриватБанк здобув перемогу в Апеляційному суді Англії і Уельсу у справі проти колишніх власників фінустанови Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Таким чином, всесвітній арешт, накладений на активи олігархів, збережеться, повідомляє прес-секретар ПриватБанку Інна Музичук.

«Апеляційний суд виніс рішення, яким підтвердив, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов ПриватБанку по шахрайству, скоєного за попередньою змовою осіб, проти колишніх власників — пана Коломойського і пана Боголюбова. Судовий наказ про всесвітній арешт активів, який був отриманий в грудні 2017 року, залишається в силі до винесення судового рішення по суті», — доповіла Музичук.

Як відомо, в Лондонському суді ПриватБанк домагається відшкодування $ 1,9 млрд, які, як підозрюють в банку, колишні власники вивели з нього напередодні націоналізації. Через відсотки банк оцінює свої вимоги до колишніх власників в $ 3 млрд.

«Апеляційний суд також відмовив у наданні відповідачам дозволу на оскарження рішення, і зобов'язав їх подати лінію захисту проти позову до кінця листопада, маючи на увазі, що Банк може рухатися далі з розглядом справи без затримок. Дата розгляду справи по суті буде належним чином визначена судом», — йдеться прес-релізі ПриватБанку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: