Новини / Політика / Україна розраховує на підтримку США в євроінтеграції
11 травня 2013, 08:55
Розмір шрифта: А А А

Україна розраховує на підтримку США в євроінтеграції

Україна розраховує на підтримку США в євроінтеграції, США, євроінтеграція, Україна-ЄС, США і Україна, МВС України, Леонід Кожара
Україна розраховує на підтримку США в євроінтеграції

Україна розраховує, що США підтримають її євроінтеграційні устремління, заявив глава МЗС України Леонід Кожара під час зустрічі із головою підкомітету з європейських справ комітету закордонних відносин сенату США, сенатором Крісом Мерфі.

«Кожара поінформував американського сенатора про роботу, спрямовану на підписання у листопаді 2013 року угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС, а також висловив сподівання на підтримку з боку Сполучених Штатів євроінтеграційних прагнень нашої держави», — повідомляє у п'ятницю прес-служба МЗС України.

Окрім цього, під час зустрічі, що відбулася в рамках візиту Кожари к США, було обговорено комплекс питань українсько-американського співробітництва, зокрема, у сфері нерозповсюдження зброї масового знищення, міжнародної безпеки, енергетики та енергетичної безпеки, сільського господарства та інвестицій.

Окрім цього, під час візиту до США глава зовнішньополітичного відомства України зустрівся з президентом національного демократичного інституту, колишнім держсекретарем США Мадлен Олбрайт. Обговорювався нинішній стан та перспективи подальшого розвитку українсько-американського стратегічного партнерства.

Київ розраховує у листопаді на саміті «Східного партнерства» підписати угоду про асоціацію з ЄС.

Раніше глава МЗС України висловив надію, що 15 травня Єврокомісія дасть «зелене світло» для підписання угоди. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: