Новини / Політика / У Брюсселі сьогодні відкривається саміт
19 березня 2009, 08:15
Розмір шрифта: А А А

У Брюсселі сьогодні відкривається саміт

У Брюсселі сьогодні відкривається саміт, саміт, ЄС, Європейський Союз, Брюссель, Східне партнерство
У Брюсселі сьогодні відкривається саміт

Сьогодні в Брюсселі відкривається саміт Європейського Союзу. В центрі уваги протидія глобальній економічній кризі і проблеми енергетики.

Як передає «Відлуння Москви», зовнішньополітичним проблемам на сьогоднішньому форумі практично не буде приділено увагу. Учасники лише формально без дискусії утвердят програму «Східного партнерства», яка націлена на розвиток регіональної співпраці з країнами колишнього Союзу.

Тим часом, основна увага буде направлена протидія економічній кризі, підвищення ефективності європейської енергетики і проблемам боротьби з потепленням клімату. Очікується, що лідери ЄС дадуть оцінку реалізації антикризового плану, який був затверджений ще в грудні минулого року. А у разі потреби погоджуватимуть додаткові заходи по стимулюванню європейської економіки.

Крім того, головуюча в ЄС Чехія розраховує, що саміт зможе виділити додаткові кошти на підтримку фінансових систем країн Східної Європи. Також лідери ЄС, як очікується, погоджують свою позицію до саміту великої двадцятки, який пройде в Лондоні в квітні цього року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: