Новини / Політика / ЦВК назвав найдешевші та найдорожчі голоси за кандидатів у президенти
7 березня 2012, 20:00
Розмір шрифта: А А А

ЦВК назвав найдешевші та найдорожчі голоси за кандидатів у президенти

ЦВК назвав найдешевші та найдорожчі голоси за кандидатів у президенти, вибори президента росії, витрати, Михайло Прохоров, Володимир Путін
ЦВК назвав найдешевші та найдорожчі голоси за кандидатів у президенти

Витрати кандидата в президенти Росії Михайла Прохорова на кожен голос виборця стали найдорожчими, а найдешевшим був голос за кандидата Володимира Путіна

«Витрати кандидата на кожен голос виборця коливаються від 65 рублів у кандидата Прохорова, до 9 рублів — у кандидата Путіна. Таким чином, найменші витрати на один отриманий голос виборця склали у кандидата в президенти Росії Володимира Володимировича Путіна», — повідомив заступник голови ЦВК Станіслав Вавілов.

Він також нагадав, що на проведення виборів президента у федеральному бюджеті для виборчих комісій усіх рівнів було передбачено 12 млрд. 113 млн. 334 тис. 700 руб.

Раніше Центрвиборчком офіційно затвердив підсумки президентських виборів, згідно з якими в першому турі виграє голова уряду Володимир Путін, який набрав 63,6% голосів.

Згідно з офіційними результатами, лідер КПРФ Геннадій Зюганов набрав 17,18% голосів, Михайло Прохоров — 7,98%, Володимир Жириновський — 6,22% та Сергій Миронов — 3,85%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Експерт назвав ідеальну зарплату для українців

28 травня 2017, 13:20

Євробачення в Україні не окупилося — ЗМІ

18 травня 2017, 14:54

Останні новини за сьогодні: