Новини / Політика / ЄС продовжить санкції проти VIP-персон Росії
31 серпня 2016, 18:27
Розмір шрифта: А А А

ЄС продовжить санкції проти VIP-персон Росії

ЄС продовжить санкції проти VIP-персон Росії, Європейський Союз, санкції, візові обмеження, Росія
ЄС продовжить санкції проти VIP-персон Росії

Посли Європейського союзу готуються наступного тижня ухвалити рішення про продовження персональних санкцій проти Росії і бойовиків.Йдеться про візові обмеження і замороження рахунків проти 146 осіб і 37 компаній. Які, за даними ЄС, відповідальні за порушення територіальної цілісності України.

Рішення про продовження санкцій на 6 місяців планують ухвалити без особливих дискусій напередодні останнього терміну для цього – 15 вересня.

Серед тих, кого стосуються покарання, – компанії у Криму і формування підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі. А також російські політики, зокрема віце-прем'єр Дмитро Рогозін і телеведучий Дмитро Кисельов. Останнього називають головним пропагандистом Кремля.

10 березня Рада Європейського союзу продовжила на півроку санкції щодо 146 осіб та 37 компаній. Заморожування активів і заборону на поїздки продовжили до 15 вересня 2016 року.

ЄС у кілька етапів, починаючи з 2014 року, запровадив щодо Москви економічні покарання через її агресивну політику щодо України. Їх неодноразово продовжували. Дія найчутливішого для російської економіки їхнього пакету закінчується в січні 2017 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: