Новини / Політика / В Україні запускають сайт про фінансове життя партій
21 грудня 2016, 08:26
Розмір шрифта: А А А

В Україні запускають сайт про фінансове життя партій

В Україні запускають сайт про фінансове життя партій, веб-портал Партійна каса, політичні партії, фінансування, Віктор Таран
В Україні запускають сайт про фінансове життя партій

В Україні з’явився веб-портал “Партійна каса”, який покликаний відображати інформацію про державне фінансування політичних партій, їхні активи та майно. Про це розповів експерт Центру політичних студій та аналітики “Ейдос” Віктор Таран.

“Ключова ідея полягає в тому, щоб цей портал став головною інформаційною базою всього, що стосується державного фінансування політичних партій”, – сказав Таран.

За його словами, в найближчій перспективі сайт має стати єдиними уніфікованими веб-ресурсом, куди буде сходитися вся інформація про фінансову діяльність політичних партій.

У свою чергу, редактор порталу “Партійна каса” Сергій Адаменко підкреслив, що на сайті розміщена інформація про доходи, витрати і борги партій, їх матеріальні і нематеріальні активи, аналітика і новини тощо.

Крім того, він зазначив, що на порталі зазначаються відомості про місцезнаходження офісів партій, структуру грошових активів, банки, в яких партії мають рахунки, а також є розділ “Повідомити про корупцію”.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: