Новини / Політика / Голова політради «Нашої України» вважає Ющенка винним у розколі партії
28 січня 2013, 20:25
Розмір шрифта: А А А

Голова політради «Нашої України» вважає Ющенка винним у розколі партії

Голова політради "Нашої України" вважає Ющенка винним у розколі партії, партія Наша Україна, Сергій Бондарчук, Віктор Ющенко, розкол
Голова політради «Нашої України» вважає Ющенка винним у розколі партії

Голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук звинувачує лідера партії Віктора Ющенка у її розколі. Про це він заявив, коментуючи те, що минулої суботи пройшли два різних з‘їзди політради «Нашої України».

За словами Бондарчука, він не знав про підготовку засідання президії політради у готелі «Київ» під егідою Ющенка. «Ні (не знав). За статутом партії президію політради збирає голова політради, тобто я. За ініціативою більшості членів президії також можна скликати таке засідання, але я про таке рішення не знаю. Мене ніхто не інформував», — сказав він, пише Коммерсант-Украина.

«Про проведення засідання політради 26 січня в партійному офісі на вулиці Спаській була досягнута домовленість ще 3 грудня. Це був компроміс між групою консерваторів, охочих жити як і раніше, і прогресивною групою, яка хоче розвиватися. Ці дві групи вирішили, де і коли буде засідати політрада», — зазначив Бондарчук.

«Чому люди пішли на розкольницькі дії, мені невідомо. Я можу тільки здогадуватися», — додав він. «Якщо Ющенко ухиляється від непростої розмови у партійному офісі і намагається зібрати своїх прихильників в якомусь іншому приміщенні, то, звичайно ж, я розцінюю це як дії, спрямовані на розкол партії», — заявив Бондарчук.

Він підкреслив, що у демократичній партії статут повинен виконуватися, будь-які питання — вирішуватися голосуванням.

«Ми повинні зібратися в одному місці, проголосувати і побачити, отримає питання порядку денного підтримку, чи ні. Якщо чиясь позиція опиниться у меншості, він буде зобов’язаний підкорятися більшості», — сказав Бондарчук, говорячи про шляхи виходу з кризи.

«26 січня на Спаській ми не мали кворуму. Але я хотів би звернути увагу, що у нас зібралася більшість керівників обласних організацій. Оскільки ми не побачили прагнення до діалогу з боку консервативного крила партії, ми прийняли рішення провести обласні конференції, які ініціюють питання про скликання з'їзду», — додав він.

«Оргкомітет прийме рішення про кількість делегатів, і найближчим часом ми зможемо отримати відповіді на всі питання», — заявив Бондарчук.

Нагадаємо, в «Нашій Україні» призначили два засідання політради у різних місцях. До Ющенка прийшли 47 членів з 90, але все одно не вистачило одного голосу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Прокуратура розслідує інформацію про можливе незаконне збагачення Льовочкіна

1 червня 2017, 20:31

Генпрокуратура хоче створити реєстр справ Януковича

22 травня 2017, 11:04

Останні новини за сьогодні: