Новини / Політика / Симоненко зізнався, що йому ніде жити
6 серпня 2010, 18:30
Розмір шрифта: А А А

Симоненко зізнався, що йому ніде жити

Симоненко зізнався, що йому ніде жити, Петро Симоненко, Перший секретар Компартії України, відсутність житла, приватний будинок, квартири, вартість, незабудована ділянка, олігархи, фінансування, членські внески
Симоненко зізнався, що йому ніде жити

Перший секретар Комуністичної партії України Петро Симоненко не має власного житла. Про це він заявив, відповідаючи на питання про походження шикарного приватного будинку в передмістях Києва, в якому він в даний час проживає (на фото).

«Як завжди, намагаються все зробити для дискредитації. Мій старший син Андрій ще в 2002 році для своєї сім'ї придбав ділянку, що межує з болотом, де вже 12 років стояв довгобуд. Ділянку продали, тому що він був на околиці. Син практично всі ці вісім років робив ремонт, щоб потихеньку собі зробити … А я там тимчасово живу, ви ж знаєте мої обставини (нещодавно П. Симоненко розлучився з першою дружиною і уклав новий шлюб з молодою журналісткою). Знайду де жити — і, природно, переїду звідти», — пояснив П. Симоненко.

На зауваження кореспондента про дві квартири лідера Компартії, про які розповідала колишня дружина Світлана, П. Симоненко сказав: «Я не знаю, що там вона стверджує. У мене є одна квартира, в якій я і прописаний, в ній зараз живе мій молодший син від першого шлюбу. Які проблеми?»

Нагадаємо, навесні українські ЗМІ повідомили, що П. Симоненко побудував собі будинок у селі Горенка в декількох кілометрах від Києва. Ділянка землі в 1,37 га оформлена на його сина Андрія. За нинішніми цінами така ділянка коштує близько 1,5 млн дол. Поруч знаходиться незабудована ділянка таких же розмірів, яка, за твердженнями місцевих жителів, також куплена П. Симоненко.

Раніше П. Симоненко заявляв, що КПУ не фінансується олігархами і існує виключно за рахунок членських внесків партійців.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українські банки зобов'язали жорсткіше перевіряти операції клієнтів

29 травня 2017, 14:17

Останні новини за сьогодні: