Новини / Політика / Грач створить свою Компартію
1 лютого 2011, 08:45
Розмір шрифта: А А А

Грач створить свою Компартію

Грач створить свою Компартію, Леонід Грач, Комуністична партія, Петро Симоненко
Грач створить свою Компартію

Народний депутат Леонід Грач заявляє про намір створити в 2011 році партію, яка об‘єднає комуністів, незадоволених проведеною лідером КПУ Петром Симоненком політикою.

«Я, природно, буду за чистоту марксизму, і боротьбу за очищення симоненківської партії буду вести до кінця, у тому числі шляхом створення політичної структури. Те, що вона буде створена в цьому році, не сумнівайтеся. Те, що в ній буде обов’язково слово «комуністична», теж не сумнівайтеся», — сказав Грач.

«Симоненко торгує тілом партії на догоду своєму череву і гаманцю … Симоненко переїхав у наймити олігархічному донецькому капіталу, і нічого святого у нього не було і немає, а тому, природно, комуністи, які пройшли і війну, і ті, хто будували повоєнне господарство, та й молоді, не можуть бути політичними рабами у нього», — сказав Грач.

За його словами, членам 13 міських і районних парторганізацій Криму, розпущених керівництвом Компартії, а також ще двом парторганізаціям — Ялтинській та Кіровській, в яких в цілому складаються більше 6 тисяч осіб, буде запропоновано або «піти на уклін»до Симоненка і пройти перереєстрацію в його політсилі, або «йти в Народно-опозиційний союз Криму, є такий зареєстрований рух, з перетворенням в загальноукраїнську політичну партію».

«А взагалі, партійці (Криму) ставлять питання таким чином, що мова не про перереєстрацію буде йти, а мова буде йти про оголошення ними свого рішення про масовий вихід з симоненківської Компартії», — заявив Грач.

Він також додав, що діями Симоненко не задоволені не тільки комуністи в Криму, але і за його межами, в інших регіонах країни.

Нагадаємо, президія ЦК Компартії 16 грудня 2010 виключила Грача, який керував кримським республіканським комітетом з вересня 1993 року, з партії і фракції КПУ у парламенті, а також ухвалила рішення про розпуск рескому. До обрання нового складу рескому керівництво кримської парторганізацією доручено секретаріату ЦК. Грач критикував КПУ за співпрацю з Партією регіонів і виступав за вихід комуністів з коаліції з ПР у Верховній Раді.

Пленум рескому 15 січня 2011 обрав першим секретарем кримського комітету Штепа. Лідер КПУ Симоненко назвав конференцію «позастатутних»і пообіцяв виключити з партії її організаторів і учасників.

Президія ЦК Компартії 24 січня виключила з лав КПУ понад 80 кримських комуністів. У відповідь Наталія Штепа, Олександр Іванов, Володимир Лисенко, Юрій Корнілов і Любов Болотіна заявили про вихід з ЦК, а Андрій Шекуна і В'ячеслав Захарова — з ЦКК Компартії.

Пленум центрального комітету Компартії 29 січня розпустив 13 міських і районних організацій партії в Криму, а також виключив з лав політсили і вивів зі складу ЦК Штепа, Іванова, Лисенко, Корнілова і Болотіна.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Стало відомо, хто найбільше платить за комуналку

1 червня 2017, 20:35

Порошенко назвав умови для відновлення нормальних відносин з Росією

27 травня 2017, 18:45

Навіщо забороняти авто на єврономерах

26 травня 2017, 15:52

Підписано указ про право українців на безвіз

26 травня 2017, 15:21

Останні новини за сьогодні: