Новини / Політика / Європарламент зібрав спецзасідання, присвячене торговельній війні України та Росії
28 серпня 2013, 14:34
Розмір шрифта: А А А

Європарламент зібрав спецзасідання, присвячене торговельній війні України та Росії

Європарламент зібрав спецзасідання, присвячене торговельній війні України та Росії, європарламент, торгова війна, Україна і Росія, Україна-ЄС, Угода про асоціацію з ЄС, митний союз
Європарламент зібрав спецзасідання, присвячене торговельній війні України та Росії

В Європарламенті у середу проходить позачергове засідання комітету з міжнародних справ, який розгляне питання про «загрози» для України з боку Росії у сфері торгівлі. Від України у дискусії братимуть участь Віталій Кличко та Арсеній Яценюк.

«Комітет у закордонних справах скликав спеціальне засідання для обговорення силової тактики Росії щодо недопущення підписання Україною угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС», — цитує BBC Україна повідомлення Європарламенту.

Європейці вказали, що Росія попередила Україну, що її очікують подальші торговельні обмеження у разі зближення країни з західними сусідами.

«Росія хоче, щоб Україна приєдналася до Митного союзу з Білоруссю і Казахстаном, який несумісний з угодою про асоціацію з ЄС», — йдеться в офіційному повідомленні.

Також зазначається, що якщо Україна продемонструє прогрес у сфері реформування виборчого права і системи правосуддя, угоду про асоціацію може бути підписано 28-29 листопада під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі.

Нагадаємо, напередодні європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що будь-який тиск на Україну з метою зробити неможливим підписання угоди про асоціацію з ЄС є неприйнятним.

Після зустрічі з секретарем РНБО Андрієм Клюєвим у вівторок він відзначив, що побоювання російської сторони щодо можливого негативного впливу на майбутню торгівлю з Україною є безпідставними.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: