Новини / Політика / США і Євросоюз надали військову техніку для української армії майже на 150 млн доларів
11 березня, 13:47
Розмір шрифта: А А А

США і Євросоюз надали військову техніку для української армії майже на 150 млн доларів

США і Євросоюз надали військову техніку для української армії майже на 150 млн доларів, військова допомога, Збройні Сили України, США, євросоюз
США і Євросоюз надали військову техніку для української армії майже на 150 млн доларів

Протягом 2019 року Сполучені Штати Америки і країни Європейського Союзу надали військову допомогу для Збройних Сил України на загальну суму близько 143 мільйонів доларів. Таку інформацію надали в Головному управлінні військового співробітництва та верифікації ВСУ на запит проекту «Марлін».

В рамках міжнародної військової допомоги ВСУ від США отримали броньовані автомобілі типу HMMWV і кораблі типу Island.

Також США і країни Євросоюзу надали обладнання зв'язку, навігаційне обладнання для кораблів BMC, КОНТРБАТАРЕЙНА РЛС, засоби кібербезпеки, прилади нічного бачення, намети, мобільні системи освітлення, засоби індивідуального захисту особового складу, обладнання розмінування, медичне обладнання, а також різні запасні частини до технічних засобів, які вже були отримані раніше.

Раніше Конгрес Сполучених Штатів Америки повідомив про плани Міністерства оборони щодо нової поставки Україні військового озброєння на 125 млн доларів. Зазначено, що Пентагон планує надати Києву протиартилерійською радіолокаційні станції, патрульні катери Mark VI та іншу техніку.

Нагадаємо, в грудні 2019 року президент США Дональд Трамп запропонував Конгресу внести в бюджет на 2020 рік 250 млн доларів для забезпечення безпеки України, включаючи передачу протитанкових ракетних комплексів Javelin. Зокрема планувалася продаж 150 протитанкових ракет і двох додаткових ракетних пускових установок.

У жовтні 2019 Конгрес Сполучених Штатів Америки попередньо схвалив затверджену Держдепартаментом США поставку Україні додаткової партії зброї на суму 39 млн доларів.

У вересні 2019 Палата представників Конгресу США схвалила виділення на військову допомогу Україні 250 млн доларів.

Як відомо, в 2018 році Україна купила у США 210 протитанкових ракет Javelin і відповідних переносних пускових комплексів вартістю в 47 млн. доларів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна збільшила імпорт продуктів в країни ЄС

23 травня 2017, 17:26

Євросоюзу довелося піти на порушення, щоб дати Україні безвіз з 11 червня

22 травня 2017, 13:37

Останні новини за сьогодні: