Новини / Політика / ВР збільшила ставки акцизного збору на алкогольні напої
26 грудня 2008, 08:22
Розмір шрифта: А А А

ВР збільшила ставки акцизного збору на алкогольні напої

ВР збільшила ставки акцизного збору на алкогольні напої, Верховна Рада, ставки акцизного збору на спирт етиловий, акциз на алкогольні напої, акциз на пиво
ВР збільшила ставки акцизного збору на алкогольні напої

Верховна Рада прийняла в цілому закон №3078 «Про внесення змін до деяких законів України по питаннях акцизного збору». За відповідне рішення проголосували 236 депутатів з 442 зареєстрованих в залі.

Законом збільшуються ставки акцизного збору на спирт етиловий, алкогольні напої і пиво солодове.

Відповідно до закону, зокрема, «з 1 січня по 30 червня 2009 року ставка акцизного збору на спирт етиловий, неденатурований, з концентрацією спирту 80 про.% або більше; спирт етиловий і інші спиртні дистиляти і спиртні напої, отримані шляхом перегонки, денатурірованиє, будь-якій концентрації складатиме 27 гривень за 1 літр 100-процентного спирту».

Ставка акцизного збору на пиво з солоду (солодове) законом встановлена в твердих сумах з одиниці реалізованого товару (продукції) у розмірі 0,34 гривні за 1 літр.

Акцизний збір з нафтопродуктів, згідно із законом, обчислюється в твердих сумах в євро з одиниці реалізованих (переданих, ввезених до України) товарів (продукції).

Крім того, Верховна Рада прийняла в цілому закон №3354 «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі і житлового будівництва». За відповідне рішення проголосували 410 депутатів з 445 зареєстрованих в залі.

Зокрема, відповідно до закону, підтримка будівництва доступного житла здійснюється шляхом сплати державою першого внеску за рахунок бюджетних коштів у розмірі 30% вартості будівництва (придбання) доступного житла. Іншу частину вартості житла платять громадяни, які уклали договори про будівництво і отримання житла при державній підтримці, — за власні засоби або за засоби іпотечного кредиту.

Законом передбачаються об‘єкти інвестування доступного житла, шляхи здешевлення вартості його будівництва, вимоги до банок — учасників програми і порядок здійснення оренди доступного житла з викупом, встановлення на термін дії цього закону обмеження розміру кошторисного прибутку до 10% від прямих і загальнийвиробничих витрат з будівництва і граничний рівень рентабельності 10% у вартості матеріалів і виробів, зокрема будівельних конструкцій, які використовуються в будівництві об’єктів програми.

Нагадаємо, згідно порядку денному роботи ВР проект бюджету-2009 в першому читанні буде розглянутий на вечірньому засіданні, доповідач — Микола Деркач.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Раді хочуть українізувати газети і журнали

31 травня 2017, 16:31

Верховній Раді пропонують скасувати можливість застави для хабарників

29 травня 2017, 18:08

Коли чекати візовий режим з РФ і як він буде працювати

29 травня 2017, 13:53

Навіщо забороняти авто на єврономерах

26 травня 2017, 15:52

Останні новини за сьогодні: