Новини / Політика / Кабмін утверділ порядок використання засобів на будівництво житла для військовослужбовців
13 березня 2009, 08:08
Розмір шрифта: А А А

Кабмін утверділ порядок використання засобів на будівництво житла для військовослужбовців

Кабмін утверділ порядок використання засобів на будівництво житла для військовослужбовців, будівництво житла, військовослужбовець, Юрій Єхануров, Державна прикордонна служба, Внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ
Кабмін утверділ порядок використання засобів на будівництво житла для військовослужбовців

Кабмін утверділ порядок використання засобів на будівництво житла

Кабінет Міністрів утверділ порядок використання засобів в 2009 році, передбачених в державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Озброєних сил, Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ і Державної прикордонної служби.

Про це мовиться в ухвалі Кабміну № 185 від 5 березня, яким затверджений вказаний порядок.

Згідно порядку, бюджетні кошти прямують на будівництво житла на земельних ділянках, які належать вказаним відомствам, реконструкцію вже готових споруд під житло, придбання житла на умовах пайової участі на вторинному ринку.

При цьому бюджетні кошти використовуються в першу чергу для завершення будівництва об‘єктів, які мають високий ступінь готовності (більше 70%) і плануються до введення в експлуатацію в 2009 році.

Порядок передбачає також, що попередня плата по договорах про придбання житла на умовах пайової участі і на вторинному ринку здійснюється в розмірі до 95% згідно графіку фінансування будівництва.

Разом з тим вартість 1 кв. м загальної площі житла, яка визначається за наслідками відкритих торгів, повинна бути найнижчою з пропозицій, які поступили від учасників торгів, і не повинна перевищувати опосередковану вартість його будівництва, затверджену Міністерством регіонального розвитку і будівництва.

Згідно порядку, фінансування, пов’язане з будівництвом (придбанням) житла для військовослужбовців, проводиться за рахунок фактичних надходжень до спеціальних фондів вказаних відомств.

Договір про придбання житла на умовах пайової участі полягає щодо об'єкту незавершеного будівництва із ступенем готовності не менше чим 70%.

 

Як повідомляло агентство, раніше міністр оборони Юрій Ехануров виразив стурбованість відсутністю засобів на будівництво житла для військовослужбовців в основному фонді державного бюджету на 2009 рік.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: