Новини / Політика / У світі посилюється тенденція до створення різних союзів країн
19 липня 2011, 17:54
Розмір шрифта: А А А

У світі посилюється тенденція до створення різних союзів країн

У світі посилюється тенденція до створення різних союзів країн, економічна криза, союзи країн, Віктор Суслов, митний союз, Україна
У світі посилюється тенденція до створення різних союзів країн

Через економічну кризу в світі посилюється тенденція до створення різних союзів країн. Таку думку сьогодні під час прес-конференції висловив колишній міністр економіки (1997-1998 рр..), Заслужений економіст України Віктор Суслов.

«На тлі загальної ситуації у світі, викликаної загальною економічною кризою, посилюється тенденція до регіоналізації та розвитку різного роду економічних і митних союзів», — зазначив В. Суслов.

Говорячи про Митний союз і перспективи для України він додав: «Для мене очевидно, що Україна виграла б від участі у Митному союзі і поки я не почув ще жодного розумного аргументу проти».

При цьому він нагадав, що останнім часом проводяться постійні консультації країн групи БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай, Південно-Африканська республіка). Експерт не виключає, що це об'єднання з часом перетвориться на економічне угруповання, де теж будуть великі перспективи, в яких зможе взяти участь і Україна.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: