Новини / Політика / Тепер банківські квитанції з мокрими печатками не потрібні — Кабмін
25 грудня 2019, 07:25
Розмір шрифта: А А А

Тепер банківські квитанції з мокрими печатками не потрібні — Кабмін

Тепер банківські квитанції з мокрими печатками не потрібні - Кабмін, квитанції в електронній формі, друк, онлайн-сервісу
Тепер банківські квитанції з мокрими печатками не потрібні — Кабмін

В Україні офіційно запустили онлайн-сервіс check.gov.ua, за допомогою якого можна перевіряти квитанції в електронній формі, а не вимагати їх на папері з мокрою печаткою.

Відповідне рішення прийняли на засіданні уряду у вівторок, 24 грудня, повідомляє міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет в своєму Telegram-каналі.

«Цей сервіс заощадить купу часу. … Зараз, якщо ви платите держпослуги (паспорт, авто, ЗАГС і інше.) — у вас вимагають квитанцію з банку. Тому ви зазвичай не можете просто платити через інтернет-банк або мобільний додаток», — зазначив міністр.

Він також розповів, як працює сервіс: замість паперової квитанції потрібно надати її код, а той, хто перевіряє платіж, просто заходить на check.gov.ua і вводить цей код.

«Часто в місцях надання послуг знаходяться каси банків з величезними комісіями. Цей сервіс дозволить тепер платити через смартфон, а не через ці каси. Таким чином, ви будете економити не тільки час, але і гроші», — підкреслив Дубілет.

У той же час відзначається, що поки до сервісу підключені два банки — державний ПриватБанк і створений Дубілетом Monobank. При цьому інші банки обіцяють підключити найближчим часом.

«Протягом місяця ми разом з іншими міністерствами змінимо посадові інструкції у всіх точках надання державних послуг. Я окремо напишу, коли це трапиться. В майбутньому цей сервіс дозволить легше запускати і електронні сервіси. Будемо тут працювати разом з Мінціфрою. Щоб закріпити запуск, ми запустимо гарячу лінію, куди українці зможуть скаржитися, якщо держслужбовці будуть відмовлятися приймати квитанції в електронній формі», — пообіцяв міністр Кабміну.

Крім того, він закликав приватний бізнес також почати користуватися цим сервісом і не вимагати у своїх клієнтів паперові квитанції.

Відомо, що з моменту ідеї до моменту запуску цього онлайн-сервісу пройшло трохи більше місяця: 29 листопад стало відомо, що Кабмін планує запустити електронний сервіс, який замінить паперові квитанції про оплату.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Робот від MX3D друкує мости прямо в повітрі

  3 березня 2016, 10:57

  На ринку з'явився бюджетний 3D-принтер

  26 вересня 2012, 13:25

  Створено найшвидший струменевий принтер у світі

  13 серпня 2012, 11:24

  Законопроект про скасування печаток дозволить щорічно економити громадянам близько 36,5 млн грн

  8 жовтня 2010, 16:32

  Останні новини за сьогодні: