Новини / Політика / Тимошенко може визнати поразку і перейти в опозицію сьогодні-завтра
10 лютого 2010, 12:24
Розмір шрифта: А А А

Тимошенко може визнати поразку і перейти в опозицію сьогодні-завтра

Тимошенко може визнати поразку і перейти в опозицію сьогодні-завтра, БЮТ, вибори 2010, Юлія Тимошенко
Тимошенко може визнати поразку і перейти в опозицію сьогодні-завтра

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко у середу-четвер (10-11 лютого) може зробити заяву про визнання результатів виборів президента і перехід в опозицію, заявив народний депутат від БЮТ Святослав Олійник.

«Я думаю, що в найближчі дні, можливо сьогодні, можливо завтра, на підставі даних, які аналізує юридичний блок, Юлія Тимошенко зробить свою заяву. Можу прогнозувати, що це буде заява про визнання результатів виборів і перехід в опозиційну політичну діяльність», — сказав Олійник сьогодні в Києві.

Депутат додав, що, на його думку, Тимошенко — сильний політичний діяч, і «вона буде сприйматися в будь-якому статусі, в тому числі в статусі лідера опозиції як усередині країни, так і за її межами».

Олійник також висловив думку, що юридичне обґрунтування масових фальсифікацій не буде успішним, оскільки виборчі комісії на цих виборах були сформовані на пропорційній основі з представників двох кандидатів у президенти, правоохоронці не зафіксували масових фальсифікацій, а міжнародні спостерігачі консолідовано визнали вибори такими, що відбулися і демократичними.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: