Новини / Політика / «УДАР» зняв з виборів 26 мажоритарників на користь «Батьківщини»
14 жовтня 2012, 18:28
Розмір шрифта: А А А

«УДАР» зняв з виборів 26 мажоритарників на користь «Батьківщини»

«УДАР» зняв з виборів 26 мажоритарників на користь «Батьківщини», кандидати в депутати, Об'єднана опозиція, батьківщина, партія УДАР
«УДАР» зняв з виборів 26 мажоритарників на користь «Батьківщини»

Партія «УДАЫ³талія Кличка прийняла рішення зняти 26 кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах на користь кандидатів від Об‘єднаної опозиції «Батьківщина». Мова про це йде в заяві, розміщеній на сайті партії.

««Батьківщина» приєдналася до позиції партії»УДАР» щодо визначення єдиних кандидатів у мажоритарних округах за підсумками незалежних соцдосліджень і оцінки рівня підтримки кандидатів громадянами, а також їх перспектив об’єднати голоси виборців і перемогти представників Партії регіонів та її сателітів», — йдеться в заяві .

Ще 6 кандидатів від «УДАРу» знімають свої кандидатури на підтримку опозиційно налаштованих самовисуванців. «Ми розраховуємо, що цих самовисуванців ми підтримаємо спільно з „Батьківщиною“», — підкреслюють в партії.

Крім того, в «УДАР» вважають, що «Батьківщина», виходячи з тих же міркувань, відкличе своїх кандидатів з 22 округів.

«Ми виходимо з того, що єдиним критерієм вибору кандидатів є забезпечення результату — недопущення перемоги Партії регіонів — а не особисті амбіції політиків чи політичних сил», — підкреслюється в заяві.

Також у партії відзначають, що в округах, де перемога представників влади не є очевидною, або де зняття кандидата від «Батьківщини» або «УДАРу» не змінює ситуацію, «ми виходимо з принципу політичної конкуренції та закликаємо виборців підтримати того кандидата, чия позиція їм ближча».

«Партія „УДАР“ не примушувала своїх кандидатів зняти кандидатуру. Абсолютна більшість з них зробила свідомий вибір. Ми очікуємо симетричних кроків від „Батьківщини“, виходячи з результатів переговорів і підтримки кандидатів на виборчих округах», — йдеться в заяві.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В інтернати перестануть приймати дітей, які мають батьків

16 квітня 2017, 14:58

У Китаї розробили роботів, які повністю замінять батьків

4 жовтня 2016, 09:43

Останні новини за сьогодні: