Новини / Політика / Україна підсилить свою присутність в миротворчих місіях
10 червня 2009, 08:24
Розмір шрифта: А А А

Україна підсилить свою присутність в миротворчих місіях

Україна підсилить свою присутність в миротворчих місіях, ООН, Кевін Стівз, Дмитро Тітов, Ігор Киналь, МВС, Українські миротворці
Україна підсилить свою присутність в миротворчих місіях

У Міністерстві внутрішніх справ відбулася зустріч заступника міністра Василя Мармазова з помічником Генерального секретаря ООН у справах органів по забезпеченню законності і безпеки Дмитром Тітовім і офіцером по питаннях політики і планування Офісу у справах органів по забезпеченню законності і безпеки Департаменту миротворчих операцій ООН Кевіном Стівзом.

На зустрічі обговорювалися питання участі України в миротворчих операціях ООН і інші аспекти підтримки миру і безпеки у всьому світі, зокрема українське бачення діяльності ООН щодо підтримки миротворчих операцій під егідою цієї організації, передає прес-служба МВС.

Нагадаємо, що з 1994 року більше 2000 працівників міліції і військовослужбовців внутрішніх військ МВС України брали участь в миротворчій діяльності, яка є вагомим внеском МВС України в справу зміцнення і підтримки миру. В даний час українська варта порядку бере участь в миротворчих операціях в шести країнах світу. За словами Василя Мармазова, незважаючи на всі глобальні процеси, які існують в сучасному світі, включаючи світову економічну кризу, позиція України залишається незмінною. Наша країна розглядає діяльність в ООН, зокрема в організації підтримки миру, одним з важливих компонентів своєї діяльності. За словами Дмитра Тітова, за останні роки миротворча діяльність розширюється. Чисельність миротворчого персоналу, зокрема поліцейського, за останні п‘ять років виросла в три рази і в даний час складає 11 тисяч чоловік.

Наголошувалося, що в майбутньому Департаментом миротворчих операцій ООН більше звертатиметься увага на правоохоронну діяльність. Також до операцій по підтримці миру планується привернути більший круг держав, які ще не представлені в рядах учасників операцій ООН. Крім того, посилюватиметься жорсткість миротворчих операцій, які стануть більш запланованими. По словах Тітова, в цьому контексті Україна може зробити додатковий внесок, який виявлятиметься в кваліфікованих фахівцях, новітній техніці, військовими і посиленням поліцейського контингенту. Крім того, планується більше привертати до миротворчого персоналу жінок-поліцейських.

Не забув пригадати представник ООН і трагедію, пов’язану із загибеллю українського миротворця старшого лейтенанта міліції Ігоря Киналя. За його словами, ця трагедія примусила переглянути рекомендації і відробітки дій на вулицях під час миротворчих операцій. Помічник Генерального секретаря ООН Дмитро Тітов передав Василю Мармазову посмертну нагороду українського миротворця Ігоря Киналя з проханням вручити її сім'ї загиблого офіцера.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: