Новини / Політика / Україна виходить з податкових угод СНД
30 травня 2019, 13:45
Розмір шрифта: А А А

Україна виходить з податкових угод СНД

Україна виходить з податкових угод СНД, міжнародні договори, оподаткування доходів, Кабінет Міністрів України, СНД
Україна виходить з податкових угод СНД

Кабінет міністрів України перейшов до практичних кроків з припинення дії міжнародних договорів з економічних питань, укладених в рамках СНД. Про це свідчить прийнята постанова Кабміну № 415 «Про вихід України з окремих міжнародних договорів, укладених в рамках Співдружності Незалежних Держав» (СНД) від 22 травня.

Зокрема, Україна виходить з:

Протоколу про уніфікацію підходу та укладення угод про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна, укладеної 15 травня 1992 року в Ташкенті. Угода поширювалася на податки з доходів і майна або частини загального прибутку або загального майна, стягнутого відповідно до законодавства кожної з договірних держав, незалежно від способу їх стягнення.
Угоди між державами-учасницями СНД про співробітництво і взаємну допомогу з питань дотримання податкового законодавства і боротьби з порушеннями в цій сфері, підписаної 4 червня 1999 року в Мінську. Предметом цієї угоди була співпраця і взаємна допомога компетентних органів сторін з питань дотримання податкового законодавства і боротьби з порушеннями в цій сфері.
Угоди про співробітництво держав-учасниць СНД у боротьбі з податковими злочинами, укладеного 3 червня 2005 року в Тбілісі. Згідно цієї угоди, а також національного законодавства та міжнародних зобов'язань, сторони здійснювали співробітництво в попередженні, виявленні, припиненні і розкритті податкових злочинів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Влада спантеличена професійними стандартами для українців

  31 травня 2017, 17:48

  Останні новини за сьогодні: