Новини / Політика / Українська митниця почала працювати швидше — Нефьодов
14 грудня 2019, 08:22
Розмір шрифта: А А А

Українська митниця почала працювати швидше — Нефьодов

Українська митниця почала працювати швидше - Нефьодов, Державна митна служба, глава відомства Максим Нефьодов, митниця, регіональна структура митниці
Українська митниця почала працювати швидше — Нефьодов

Митниця стала працювати в середньому на 20 хвилин швидше. Про це заявив глава відомства Максим Нефьодов на своїй сторінці в Facebook.

«Мінус 20 хвилин з кожного оформлення — це десятки тисяч зекономлених человекочасов. Розумію, що це усереднена статистика, кого оформляють за 10 хвилин, а кого-то за 2 дні, але прогрес очевидний», — пише він.

Нагадаємо, 8 грудня 2019 року в Україні офіційно запрацювала Державна митна служба (ГТС), якій передали повноваження Державної фіскальної служби по реалізації державної митної політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні законодавства з питань державної митної справи.

А2 жовтня 2019 року Кабінет міністрів затвердив регіональну структуру митниці, згідно з якою замість 26 митниць залишиться 16.

Раніше повідомлялося, що Кабмін планує оновити 50% керівного складу на посадах у центральному апараті та територіальних органах Державної податкової служби і Державної митної служби.

Також Кабінет міністрів України відновив повноваження Податкової міліції Державної фіскальної служби (УКРІНФОРМ) до утворення нового органу.

Також стало відомо, що Міжвідомча робоча група (МРГ) з реформи Державної фіскальної служби (УКРІНФОРМ) прийняла рішення об‘єднати центральний апарат і територіальні управління майбутньої Державної податкової служби в одну юридичну особу. Аналогічно буде проведено об’єднання Державної митної служби.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: