Новини / Політика / Мін'юст зареєстрував «Українську радикально-демократичну партію»
13 жовтня 2010, 09:34
Розмір шрифта: А А А

Мін'юст зареєстрував «Українську радикально-демократичну партію»

Мін'юст зареєстрував "Українську радикально-демократичну партію", Міністерство юстиції України, Українська радикально-демократична партія, Владислав Теліпко, демократія, Україна, суспільство
Мін'юст зареєстрував «Українську радикально-демократичну партію»

Міністерство юстиції України зареєструвало «Українську радикально-демократичну партію» (УРДП), повідомляє прес-служба відомства.

Партія зареєстрована на підставі рішень установчого з'їзду організації від 5 серпня 2009 і 18 серпня 2010 р. про створення партії, затвердження її статуту і програми.

Згідно з документами, поданими у міністерство, генеральним секретарем партії обрано Владислава Теліпко (1988 р.н., керуючий партнер ТОВ «АйПі Дефендерс Груп»).

Метою своєї діяльності УРДП визначила сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, участь у виробленні та реалізації державної політики, сприяння побудові в Україні демократичної правової держави з ефективною, соціально орієнтованою ринковою економікою, затвердження прінціпів відкритого громадянського суспільства на засадах свободи та парламентської демократії.

УРДП стала 184-ю партійною організацією, зареєстрованою в Україні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: