Новини / Політика / «Укртранснафта» продовжила на 10 років контракт з РФ
4 грудня 2019, 08:04
Розмір шрифта: А А А

«Укртранснафта» продовжила на 10 років контракт з РФ

"Укртранснафта" продовжила на 10 років контракт з РФ, АТ «Укртранснафта», нафтотранспортна система України, нафта, нафтопровід, транзит нафти
«Укртранснафта» продовжила на 10 років контракт з РФ

АТ «Укртранснафта» і ПАТ «Транснефть» (РФ) уклали додаткову угоду до контракту на транзит нафти через територію України, продовживши, таким чином, термін дії договору на 10 років — до 1 січня 2030 року.

Відповідну додаткову угоду було підписано 3 грудня, повідомляє прес-служба «Укртранснафти» в Facebook.

«3. грудня 2019 року АТ» Укртранснафта «і ПАТ» Транснефть «уклали додаткову угоду до договору про надання послуг з транспортування нафти по території України, яке продовжує термін його дії на 10 років — з 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, документ підписаний генеральним директором «Укртранснафти» Миколою Гавриленко і віце-президентом «Транснефти» Сергієм Андроновим в ході проходить в Хорватії міжнародної конференції «Енергетика в 21 столітті».

Зазначено, що крім пролонгації договору, підписану додаткову угоду актуалізує ряд положень чинного контракту з урахуванням змін на ринку послуг з транспортування нафти. При цьому базові принципи співпраці між «Укртранснафтою» і «Транснефтью» — порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб нафтотранспортних операторів, — залишаються без змін, підкреслили в українській компанії.

«Висновок додаткової угоди гарантує безпечну і стійку роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі, створює грунт для завантаження системи магістральних нафтопроводів суспільства транзитними обсягами нафти в напрямку країн Європи і забезпечує довгостроковий стабільний джерело доходів Укртранснафти», — підсумували в компанії.

Відомо, що в ході зустрічі оператори нафтотранспортних систем двох країн також обговорили перспективи подальшого співробітництва.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Україна заборонила транзит продуктів в Придністров'я

  20 травня 2017, 19:30

  Останні новини за сьогодні: