Новини / Політика / Верховній Раді запропонували затвердити правила поводження з державним прапором
28 серпня 2013, 14:31
Розмір шрифта: А А А

Верховній Раді запропонували затвердити правила поводження з державним прапором

Верховній Раді запропонували затвердити правила поводження з державним прапором, Верховна Рада України, державний прапор, Ігор Молоток, Партія Регіонів, законопроект
Верховній Раді запропонували затвердити правила поводження з державним прапором

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який має регламентувати вигляд державного прапора та поводження з ним. Автором законопроекту виступив депутат із фракції Партії регіонів Ігор Молоток.

Необхідність своєї ініціативи регіонал аргументує тим, що Конституцією передбачено прийняття закону, що регулює поводження з державними символами, але його досі немає.

«Проголосивши Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України державними символами, держава повинна створити і надійну систему їхнього захисту та правової охорони», — йдеться у пояснювальній записці.

У законопроекті пропонується прописати єдині стандарти кольорів прапора: синій — «берлінська лазур», жовтий — «жовтий хром».

Також у проекті закону прописано процедури поводження з прапором і правила його використання на святкових і жалобних заходах, під час виборів, в органах державної влади.

Зокрема, державний прапор пропонується обов‘язково розмістити у кабінетах президента, голови Верховної Ради та інших посадових осіб держави.

Обов’язковим хочуть зробити і використання прапорців на автомобілях керівників держави. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Раді хочуть українізувати газети і журнали

31 травня 2017, 16:31

Останні новини за сьогодні: