Новини / Політика / У Вірменії сформований новий уряд
9 червня 2007, 08:09
Розмір шрифта: А А А

У Вірменії сформований новий уряд

У Вірменії сформований новий уряд, Роберт Кочарян, новий уряд Вірменії, міністри Вірменії
У Вірменії сформований новий уряд

Президент Вірменії Роберт Кочарян підписав указ про призначення нового складу уряду, сформованого за наслідками останніх парламентських виборів, повідомляє ІА «Новости-Армения». Більшість міністрів, що входили в попередній кабінет міністрів, зберегли свої пости — зокрема, глава Міда Вардан Оськанян і міністр оборони Мікаєл Арутюнян (на цій посаді він змінив Сержа Саркисяна, який очолив уряд після смерті прем'єр-міністра Андраника Маргаряна).

Нові керівники були призначені в міністерство охорони здоров’я (Арутюн Кушкян за квотою «Процвітаючої Вірменії»), торгівлі і економічного розвитку (Нерсес Еріцян від Республіканської партії Вірменії), юстиції (Геворг Данієлян), охорони природи (Арам Арутюнян за квотою РПА), містобудування (Вардан Варданян від «Процвітаючої Вірменії»), а також в міністерство спорту (Армен Грігорян від «Процвітаючої Вірменії»).

Нагадаємо, що урядову коаліцію за підсумками виборів 12 травня сформували Республіканська партія Вірменії, «Процвітаюча Вірменія» і Вірменська революційна партія «Дашнакцутюн». Головою уряду 7 червня був призначений лідер РПА Серж Саркисян.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

За день українці отримали рекордну кількість біометричних паспортів

30 травня 2017, 16:03

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: