Новини / Політика / Американці віддають перевагу Обамі в якості захисника від інопланетян
30 червня 2012, 09:30
Розмір шрифта: А А А

Американці віддають перевагу Обамі в якості захисника від інопланетян

Американці віддають перевагу Обамі в якості захисника від інопланетян, Барак Обама, The Times, Мітт Ромні, інопланетяни, НЛО
Американці віддають перевагу Обамі в якості захисника від інопланетян

У Барака Обами є незвичайний козир у майбутніх перегонах за посаду президента: майже дві третини американців вважають, що він краще, ніж суперник-республіканець Мітт Ромні, впорається з інопланетним вторгненням, — пише The Times з посиланням на дослідження National Geographic.

Як показало опитування, в якому взяли участь 1114 американців, «більшість громадян не заперечують проти невеликого інопланетного вторгнення, оскільки розраховують, що ці космічні гості будуть доброзичливими» — на кшталт чарівного персонажа популярного фільму Стівена Спілберга «Інопланетянин». Повідомляється, що у НЛО вірять більше 80 млн громадян США.

Опитування також показало, що при гіпотетичній зустрічі з інопланетянином 22% намагалися б з ним потоваришувати, 15% врятувалися б втечею, і лише 2% зробили б спробу заподіяти йому каліцтва. 11% від загального числа респондентів заявляють, що бачили НЛО, а 80% упевнені, що влада приховує від них інформацію про гостей з космосу.

Невтішне припущення раніше зробив відомий вчений Стівен Хокінг: інопланетяни, на його думку, можуть виявитися «кочівниками, яких цікавлять завоювання і колонізація … заради експлуатації кожної нової планети на предмет матеріалів для будівництва нових космічних кораблів, щоб рухатися далі».

На демократичних праймеріз 2008 року Комітет політичних дій по позаземним феноменам був на боці суперниці Обами, Гілларі Клінтон, тому за підсумками свіжого дослідження можна говорити про деяке зрушення в настроях електорату, зазначає The Times. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Обама підтвердив готовність надати третій транш у розмірі $1 млрд, але за однієї умови

1 квітня 2016, 17:58

Останні новини за сьогодні: