Новини / Політика / У МЗС озвучили «формулу Зеленського» для врегулювання ситуації на Донбасі
17 вересня 2019, 15:28
Розмір шрифта: А А А

У МЗС озвучили «формулу Зеленського» для врегулювання ситуації на Донбасі

У МЗС озвучили "формулу Зеленського" для врегулювання ситуації на Донбасі, конфлікт на Донбасі, окуповані території, врегулювання конфлікту
У МЗС озвучили «формулу Зеленського» для врегулювання ситуації на Донбасі

Умовна «формула Зеленського» для врегулювання конфлікту на Донбасі передбачає звільнення всіх політв'язнів і полонених і налагодження контактів з населенням на окупованих територіях.

Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко в ефірі телеканалу ICTV.

«Є умовна» формула Зеленського «. Вона говорить про те, що ми зробимо всі кроки, які можемо зробити, відповідаючи на очікування в першу чергу нашого народу», — сказав він.

За його словами, Україна спробує звільнити з полону всіх українців, а також всіма можливими способами достукатися до українського народу, який залишився по той бік лінії розмежування.

Як розповів Пристайко, Зеленський хоче спростити процедуру отримання пенсій жителями окупованих територій. Він запропонував, щоб люди на окупованих територіях НЕ перереєструвалися кожні 60 днів для отримання пенсії, а могли робити це один раз в рік.

«Такі кроки — основа умовної» формули Зеленського «, в кінці якої стоїть: якщо ми найближчим часом не зможемо виконати всі ці цілі, вирішити проблему, тоді ми повинні перейти до якихось нових іншим радикальних заходів. На все про все у нас є від півроку до року», — зазначив Пристайко.

«Якими можуть бути радикальні кроки? Я вам скажу, що президент — це Верховний головнокомандувач. У нього, в кінці кінців, немає іншого виходу як захищатися до кінця — це наша держава, у нас іншого немає», — підсумував міністр.

Зеленський назвав перші дії, необхідні для досягнення миру на Донбасі
Також він уточнив, що в письмовому вигляді «формули Зеленського» не існує, тому що він її тільки сформулював. Тому йому треба буде зустрітися з президентом і «накидати її швиденько».

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявляв, що українська влада хотіла б проведення місцевих виборів по всій країні, включаючи тимчасово непідконтрольні уряду території Донбасу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україну їдуть прем'єри країн Балтії

2 квітня 2017, 15:14

Виші з окупованих територій позбавлені ліцензій

8 лютого 2017, 14:36

Виконання Мінських угод приверне інвесторів в Україну

9 вересня 2016, 18:11

Останні новини за сьогодні: