Новини / Політика / У Польщі ініціюють продовження можливості виконання роботи іноземцями з 6 до 12 місяців
25 лютого, 10:25
Розмір шрифта: А А А

У Польщі ініціюють продовження можливості виконання роботи іноземцями з 6 до 12 місяців

У Польщі ініціюють продовження можливості виконання роботи іноземцями з 6 до 12 місяців, іноземці, міграційна політика, праця, польща
У Польщі ініціюють продовження можливості виконання роботи іноземцями з 6 до 12 місяців

У Польщі роботодавці очікують продовження дійсності заяв про намір виконання роботи іноземцями з 6 до 12 місяців і більше легкої процедури отримання посвідки на проживання в Польщі.

Про це повідомляє «Польське радіо».

Зазначено, що роботодавці в Польщі очікують змін в закон про працевлаштування іноземців. За словами генерального директора «Конфедерації Левіатан» Гжегожа Бачевського, мова йде про те, щоб особи з-за кордону, які приїжджають до Польщі на заробітки, хотіли, щоб їх наймали легально, і щоб це був легкий процес.

Таким чином, роботодавці вважають, що потрібно збільшити час дійсності заяв про намір виконання роботи з 6 до 12 місяців. Після завершення роботи на заяві, на думку тих, хто наймає працівників з-за кордону, потрібна швидка процедура отримання дозволу на перебування і працю.

За словами міністра сім'ї, праці і соціальної політики Польщі Марлени Мальонг, зараз триває міжвідомча дискусія про міграційну політику, але ще занадто рано інформувати про конкретні речі.

Нагадаємо, в 2019 році польські прикордонники виявили понад 13 тисяч українців, які нелегально працювали на території Польщі.

Не пропусти 28 лютого 2020 року наймасштабніший фестиваль для малого і середнього бізнесу GET Business Festival! Реєструйтеся за посиланням, щоб отримати максимум корисної інформації від професіоналів своєї справи для стійкого зростання вашого бізнесу!

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: