Новини / Політика / В Україні офіційно запрацювала Державна податкова служба
29 серпня 2019, 08:08
Розмір шрифта: А А А

В Україні офіційно запрацювала Державна податкова служба

В Україні офіційно запрацювала Державна податкова служба, державна податкова політика, податки, ведення бізнесу, платники податків
В Україні офіційно запрацювала Державна податкова служба

28 серпня офіційно опублікували розпорядження Кабміну про передачу повноважень адміністрування податків від УКРІНФОРМ в ДПС. Про це повідомили в прес-службі податкового відомства.

Зокрема, ДПС тепер відповідатиме за реалізацію державної податкової політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань.

«Нова податкова служба стане надійним партнером для підприємців, яка буде створювати сприятливі умови для ведення бізнесу в Україні, впроваджувати нові сервіси і забезпечувати рівні права всіх платників податків. Упевнений, що спільними зусиллями ми побудуємо сервісну податкову службу європейського зразка з високим рівнем довіри в суспільстві, якої будемо пишатися», — повідомив глава Державної податкової служби України (ДПС) Сергій Верланов..

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: