Новини / Політика / В Японії зійшов на трон імператор Нарухіто, Зеленський був присутній на церемонії
22 жовтня 2019, 15:04
Розмір шрифта: А А А

В Японії зійшов на трон імператор Нарухіто, Зеленський був присутній на церемонії

В Японії зійшов на трон імператор Нарухіто, Зеленський був присутній на церемонії, Японський імператор Нарухіто, Президент України Володимир Зеленський, дружба, мир, інтронізація
В Японії зійшов на трон імператор Нарухіто, Зеленський був присутній на церемонії

Японський імператор Нарухіто офіційно проголосив своє сходження на престол.

На церемонії були присутні лідери понад 180 країн світу, серед яких — вперше був президент України Володимир Зеленський.

«Я клянусь, що буду діяти згідно з Конституцією і виконувати свою роботу як символ держави і єдності народу», — заявив Нарухіто під час промови в імператорському палаці.

«Я щиро сподіваюся, що Японія буде розвиватися і надалі, і буде сприяти дружбі і світу міжнародної спільноти, благополуччя і процвітання завдяки мудрості і постійним зусиллям її жителів», — додав він.

Зазначено, що 59-річний Нарухіто став першим імператором Японії, який народився після Другої світової війни. З його приходом в країні почалася нова ера, яка називається рейв, що означає «порядок і гармонія».

Президент України Володимир Зеленський і перша Леді Олена Зеленська взяли участь в церемонії сходження Нарухіто на престол.

«Для мене велика честь взяти участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати і повагу до традицій, і впровадження високих технологій для поліпшення життя кожної людини», — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, 30 квітня в Токіо відбулася церемонія зречення імператора Японії Акіхіто від престолу. Вона завершила епоху «Хейсей» ( «Встановлення світу»).

Незабаром новий імператор країни Нарухіто вступив на престол після зречення свого батька, почавши тим самим нову епоху «рейв» ( «Прекрасна гармонія»).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: