Новини / Політика / Варшава спростила в’їзд для жителів прикордонних районів України
1 квітня 2008, 08:20
Розмір шрифта: А А А

Варшава спростила в’їзд для жителів прикордонних районів України

Варшава спростила в’їзд для жителів прикордонних районів України, польща, Україна, премьер- міністр Юлія Тимошенко, угода, кордон, Шенгенська зона, Арсеній Яценюк, голова Ради міністрів Польщі Дональд Туск
Варшава спростила в’їзд для жителів прикордонних районів України

Польща запроваджує безвізовий режим для українців

Польща запроваджує безвізовий режим для українців, які мешкають у 50- кілометровій прикордонній зоні.

Сьогодні прем’єри двох країн підписали відповідну угоду. Тривалість перемов очільник польського уряду Дональд Туск пояснив вимогами, що їх висунув Євросоюз після приєднання Польщі до Шенгенської зони.

Своєю чергою, Юлія Тимошенко зазначила, що підписали найкращий для України варіант угоди.

Юлія Тимошенко, прем’єр-міністр України: «Громадяни, які будуть наділені таким правом, вони будуть мати спеціальну пластикову картку, яка буде давати їм можливість без додаткового оформлення віз перетинати кордон і робити це можливо буде стільки разів, скільки буде необхідність у громадян України, які саме в цій зоні мешкають».

Дональд Туск, голова Ради міністрів Польщі: «Обидві держави, особливо Україна, наполегливо працювали, щоб Угоду підписати якнайшвидше. Українсько-польський кордон — це вже кордон між Україною та країнами Шенгенської зони. Треба було зважати на певні вимоги ЄС. Відповідно — довше над цим працювати. Ми були переконані — до мого візиту до Києва це питання вирішиться. Фінал позитивний. Ви це бачите».

Із польським прем‘єром сьогодні зустрічався і спікер. Арсеній Яценюк високо оцінив результати першого офіційного візиту польського урядовця та зазначив, що відносини двох країн повинні стати зразком того, як мають жити та співпрацювати сусіди.

Дональд Туск, своєю чергою, порадив Україні не знижувати темпів на шляху вступу до Альянсу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: