Новини / Політика / Верховна Рада затвердила програму діяльності Кабміну
5 жовтня 2019, 08:05
Розмір шрифта: А А А

Верховна Рада затвердила програму діяльності Кабміну

Верховна Рада затвердила програму діяльності Кабміну, Програма діяльності уряду, бюджет в 2020 році, економіка, прожитковий мінімум
Верховна Рада затвердила програму діяльності Кабміну

Верховна Рада України затвердила програму діяльності уряду на наступні 5 років. За відповідне рішення проголосували 236 народних депутатів.

Відзначимо, що програма діяльності уряду — документ, що складається з майже 120 сторінок, де перераховані кроки уряду в сфері освіти, медицини, економіки, оборони, енергетики.

Програма дій уряду враховує ряд реформ, які повинні істотно вплинути на показники бюджету в 2020 році.

Серед основних напрямків роботи уряд визначив розвиток людського капіталу та економіки, євроінтеграцію, безпеку і рівень комфорту життя громадян.

Передбачається, що держава буде постійно інвестувати в науку, освіту і культуру і створювати якісний і доступний сервіс для людей.

Уряд планує зростання економіки на 40%, що дозволить створити 1 млн нових робочих місць, встановити прожитковий мінімум на рівні 4200 грн.

Крім того, уряд хоче, щоб витрати кожної сім'ї на комунальні послуги не перевищували 15% її доходу. Програма уряду передбачає також реконструкцію і будівництво 24 тисяч км доріг і перекладу в онлайн 100% державних послуг.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: