Новини / Політика / Володимир Зеленський приніс присягу народу України і вступив на пост президента
20 травня 2019, 14:30
Розмір шрифта: А А А

Володимир Зеленський приніс присягу народу України і вступив на пост президента

Володимир Зеленський приніс присягу народу України і вступив на пост президента, Президент України, Володимир Зеленський, церемонія інавгурації, інавгурація
Володимир Зеленський приніс присягу народу України і вступив на пост президента

Володимир Зеленський в понеділок, 20 травня, в залі Верховної Ради України склав присягу народу України і таким чином вступив на посаду Президента України.

«Я, Володимир Зеленський, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов‘язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституцію України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі», — сказав новообраний Президент.

На церемонії інавгурації були присутні колишні президенти України — Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Петро Порошенко, екс-голови Верховної Ради, представники органів державної влади, мер Києва Віталій Кличко, представники церков та іноземні гості.

Зокрема, Президент Грузії Саломе Зурабішвілі, Президент Естонії Керсті Кальюлайд, Президент Латвії Вейоніс, Президент Литви Даля Грібаускайте і Президент Угорщини Янош Адер, а також представники США, Канади, Франції, Польщі, Туреччини, Молдови, Азербайджану, Білорусі, Румунії, Словаччини, Болгарії.

Також церемонію відвідали представники НАТО і Європейського Союзу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  В уряді хочуть посилити вимоги до інтернет-магазинів

  4 травня 2017, 17:25

  Останні новини за сьогодні: