Новини / Політика / Влада Абхазії погрозила Грузії
23 вересня 2007, 08:09
Розмір шрифта: А А А

Влада Абхазії погрозила Грузії

[Влада Абхазії погрозила] Грузії, військові дії Абхазії, вторгнення до Грузії, відносини Грузії і Обхазіі, Сергій Шамба, Верхня Абхазія
[Влада Абхазії погрозила] Грузії

Влада Абхазії погрозила проведенням спецоперації в контрольованому Грузією районі Верхньої Абхазії. З відповідною заявою виступив міністр закордонних справ невизнаної республіки Сергій Шамба.

Глава зовнішньополітичного відомства Абхазії зажадав від Тбілісі звільнення абхазьких громадян, захоплених 20 вересня 2007 року. В інтерв'ю абхазькому телебаченню він заявив наступне: «Ми наполягатимемо на тому, щоб було проведено відповідне розслідування.

Командир грузинського підрозділу, який застрелив цих людей, повинен бути покараний, наші полонені повинні бути повернені».

С.Шамба також підкреслив, що якщо Грузія ухилятиметься від видачі громадян Абхазії і ухилятиметься від розслідування, тоді, очевидно, будуть прийняті інші рішення.

Нагадаємо, за версією Сухумі 20 вересня на межі з Грузією відбулося зіткнення. Озброєне угрупування вторглося з сусідньої території і напало на прикордонний пост поблизу гори Ходжал в Ткварчельському районі, де розташовувався тренувальний табір прикордонних сил. В результаті нападу з абхазького боку вбиті двоє, є поранені.

За інформацією МВС Грузії, диверсійна група з Сухумі планувала серію диверсій на дорозі у Верхній Абхазії, яку 27 вересня повинен був відкрити президент країни Михайло Саакашвілі. Двоє членів групи, включаючи її керівника, ліквідовані, семеро затримані. МВС Грузії оприлюднило їх прізвища

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

Останні новини за сьогодні: