Новини / Політика / Країни СНД вирішили разом виходити з кризи
10 жовтня 2009, 19:14
Розмір шрифта: А А А

Країни СНД вирішили разом виходити з кризи

Країни СНД вирішили разом виходити з кризи, СНД, економічна криза, Кишинев
Країни СНД вирішили разом виходити з кризи

Президенти країн Співдружності Незалежних Держав на засіданні ради голів держав Співдружності в Кишиневі ухвалили рішення про сумісні заходи по подоланню наслідків світової фінансово-економічної кризи.

Як заявив сьогодні голова виконкому — виконавчий секретар СНД Сергій Лебедєв, документ був підписаний на засіданні ради голів держав Співдружності у вузькому форматі. Документ був внесений на розгляд за ініціативою Білорусі. На засіданні заслуховувала інформація про сумісні заходи по подоланню наслідків світової фінансово-економічної кризи, яку представив головуючий на засіданнях наради міністрів фінансів держав-учасників СНД, заступник голови уряду РФ, міністр фінансів Олексій Кудрін.

Президенти країн СНД доручили раді голів урядів СНД на черговому засіданні розглянути і ухвалити рішення за проектом плану реалізації сумісних заходів держав-учасників СНД щодо подолання наслідків світової фінансово-економічної кризи на 2009-2010 роки. Цей план був схвалений на засіданні наради міністрів фінансів держав-учасників СНД 15 вересня 2009 року в Москві.

Урядам країн Співдружності було рекомендовано також здійснювати заходи по подальшій лібералізації взаємної торгівлі, утримуватися від застосування протекціоністських і інших заходів, які приводять до обмеження взаємного доступу товарів на внутрішні ринки держав-учасників СНД.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: