Новини / Політика / ВООЗ відправляє місію в Україну з-за коронавируса
7 березня, 21:33
Розмір шрифта: А А А

ВООЗ відправляє місію в Україну з-за коронавируса

ВООЗ відправляє місію в Україну з-за коронавируса, китайський коронавірус, надзвичайна ситуація, Всесвітня організація охорони здоров’я
ВООЗ відправляє місію в Україну з-за коронавируса

Всесвітня організація охорони здоров‘я (ВООЗ) направить в найближчі дні експертів в Україну в зв’язку з поширенням коронавируса COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба Європейського регіонального бюро ВООЗ.

Зазначено, що Європейське регіональне бюро (ЄРБ) також відправляє місії в Азербайджан і Чорногорію.

«ЄРБ ВООЗ направляє в найближчі дні 3 місії — в Азербайджан, Україну і Чорногорію — в рамках заходів щодо забезпечення готовності і реагування на COVID-19», — йдеться в повідомленні.

Раніше виконуючий обов‘язки генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ Ігор Кузин заявляв, що найближчим часом до України прибудуть 2 місії Всесвітньої організації охорони здоров‘я, які допоможуть в боротьбі з поширенням китайського коронавируса.

Крім того, в ВООЗ назвали помилковими надії на зникнення COVID-19 влітку 2020 року.

При цьому директор програми з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я Майкл Райан заявив, що вірус може зберегти здатність поширюватися.

Раніше повідомлялося, що в Чернівецькій області в суботу, 7 березня, в обласну клінічну лікарню направили ще одну людину з підозрою на китайський коронавірус.

Нагадаємо, станом на ранок 7 березня в Центрі громадського здоров'я на дослідженні знаходилися 20 зразків матеріалів, в тому числі 6 від людей з підозрою на коронавірус і 14 — від контактних людей. У 16 осіб коронавірус не виявили, дослідження зразків ще 4 контактних людей тривають.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Балаклії на складах тривають вибухи різної інтенсивності

24 березня 2017, 09:36

Останні новини за сьогодні: