Новини / Політика / Всіх, хто прибув в Україну з-за кордону, будуть перевіряти медпрацівники — Шмигаль
10 березня, 12:20
Розмір шрифта: А А А

Всіх, хто прибув в Україну з-за кордону, будуть перевіряти медпрацівники — Шмигаль

Всіх, хто прибув в Україну з-за кордону, будуть перевіряти медпрацівники - Шмигаль, засоби захисту, профілактичні заходи, коронавірус Covid-19, інфікування коронавірусом
Всіх, хто прибув в Україну з-за кордону, будуть перевіряти медпрацівники — Шмигаль

За підсумками засідання Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль затвердив новий посилений план антикризових профілактичних заходів по боротьбі з розповсюдженням коронавируса Covid-19 і доручив міністрам і керівникам ЦОВВ здійснити ряд заходів. Це сталося на засіданні урядового антикризового штабу з протидії поширенню в Україні коронавируса Covid-19, передає прес-служба Кабміну.

Так, керівники відповідних відомств повинні переглянути запаси держрезерву на предмет забезпечення засобами індивідуального захисту населення з урахуванням тримісячної потреби і до 11 березня визначити обсяг коштів, необхідних для поповнення держрезерву.

Прем’єр-міністр також доручив надати інформацію про вітчизняних виробників індивідуальних засобів захисту і з‘ясувати, чи здатні вони забезпечити попит населення і медустанов на індивідуальні засоби захисту. У свою чергу, керівник Антимонопольного комітету України повинен забезпечити виконання закону про економічну конкуренцію і захист прав пацієнтів при роздрібній торгівлі засобами захисту.

Також Міністерству охорони здоров’я наказано розробити комунікаційний план по визначенню алгоритмів дій, якщо будуть виникати випадки коронавируса, і довести його до відома місцевих органів влади, а також відпрацювати питання створення мережі центрів по контролю і профілактиці захворювань.

«Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль також доручив передбачити огляд медпрацівниками і / або працівниками Держприкордонслужби всіх осіб, які прибувають в Україну з-за кордону і через контрольні пункти в’їзду-виїзду з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим. Крім цього, доручено забезпечити чергування в пунктах пропуску реанімаційних і медавтомобілей», — повідомили в Кабінеті міністрів України.

Згідно з повідомленням уряду, до 11 березня Міністерство охорони здоров‘я і Міністерство фінансів зобов’язані надати пропозиції щодо збільшення фінансування на закупівлю лабораторними центрами МОЗ виробів медичного призначення, засобів індивідуального захисту та діагностичних матеріалів, а також тест-систем для визначення коронавируса.

Як раніше повідомлялося, більшість випадків інфікування коронавірусів — 80 735 — зафіксовано на материковому Китаї, друге місце по захворюваності займає Південна Корея (7 тисяч 382 випадків інфікування). На третьому місці — Італія.

В Україні поки підтверджений один випадок захворювання коронавірусів — в місті Чернівці. Тим часом, за станом на ранок 7 березня в Центрі громадського здоров‘я Міністерства охорони здоров’я України на дослідженні знаходилися 20 зразків матеріалів, в тому числі 6 від людей з підозрою на коронавірус і 14 — від контактних людей. У 16 осіб коронавірус не виявили, дослідження зразків ще 4 контактних людей тривають.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: