Новини / Політика / Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ
12 листопада 2019, 08:09
Розмір шрифта: А А А

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

Всесвітній банк купить частину "Укргазбанку" найближчим часом - НБУ, Укргазбанк, банк, енергетика, Всесвітній банк, інвестиції
Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), яка входить в структуру Світового банку, планує увійти в капітал державного «Укргазбанку» найближчим часом.

Про це повідомила заступник глави Національного банку України Катерина Рожкова у відповідь на запитання журналістки hromadske.

«Мінфін працює на сьогоднішній день з IFC щодо входження в капітал» Укргазбанку «. Це, дійсно, подія, яка повинна відбутися найближчим часом. Це буде перша угода і перший реалізований крок щодо того, як держава скорочує свою частку в банківському секторі», — зазначила Рожкова.

За її словами, держава також працює над тим, щоб залучити приватних інвесторів до решти трьом державним банкам. Зокрема, для того, щоб залучити інвесторів в «Ощадбанк», потрібно, щоб цей банк увійшов в систему гарантування вкладів фізичних осіб.

Нагадаємо, у вересні 2019 року стало відомо, що IFC може отримати близько 20% акцій «Укргазбанку» в межах кредитної угоди на 30 млн євро.

Як відомо, Міжнародна фінансова корпорація (IFC) — це міжнародна фінансова організація, яка входить до групи Світового банку. Корпорація використовує капітал і експертні поради для розвитку ринків країн, що розвиваються. У 2017 році обсяг довгострокових інвестицій МФК досяг $ 19,3 млрд.

«Укргазбанк» на 94,9% належить державі. Зараз банк спеціалізується переважно на кредитуванні проектів з відновлюваної енергетики.

В кінці 2018 року банк залучив $ 500 млн у китайських інвесторів для будівництва Дністровської ГАЕС.

Раніше повідомлялося, що Укргазбанк повністю виконав зобов'язання, передбачені меморандумом з підтримки приватизації банку, підписаним з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: