Новини / Політика / Всесвітній банк виділить Україні $200 млн на розвиток сільського господарства
27 травня 2019, 13:19
Розмір шрифта: А А А

Всесвітній банк виділить Україні $200 млн на розвиток сільського господарства

Всесвітній банк виділить Україні $200 млн на розвиток сільського господарства, Всесвітній банк, сільське господарство, експортна продукція
Всесвітній банк виділить Україні $200 млн на розвиток сільського господарства

Рада виконавчих директорів Світового банку (СБ) схвалила рішення про надання позики Україні в розмірі $ 200 млн на реалізацію Програми на основі результатів для прискорення приватних інвестицій в сільське господарство.

Як повідомляється в прес-релізі СБ, ця програма покликана розширити можливості малих і середніх підприємств (МСП) в сільськогосподарському секторі.

«Програма має на меті зміцнення конкурентоспроможності сільського господарства, його диверсифікації та розвиток шляхом підвищення ефективності та зміцнення адресності політики підтримки галузі, поліпшення прозорості та підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення державної власності, а також розширення доступу аграрних МСП до експортних ринків. Все це — ключові передумови для успішного розвитку сільськогосподарського сектора»- йдеться в повідомленні.

У Світовому банку підкреслили, що експорт сільськогосподарської продукції залишається основною рушійною силою української економіки: на неї припадає майже 42% ($ 18 млрд) загальної вартості експорту. За даними СБ, в даний час сектор не повністю використовує свій потенціал, а його краще використання разом зі збільшенням обсягів експорту могло б внести значний вклад в економічне зростання.

«Підвищення продуктивності сільського господарства на 30% могло б протягом наступних п'яти років збільшити ВВП на додаткові 4,4%», — заявила директор СБ у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен.

Крім того, програма сприятиме розвитку трансграничної торгівлі і виконання вимог, встановлених на найважливіших для України ринках експортної продукції, зокрема в Європейському Союзі, Китаї, країнах-учасницях Ради співробітництва арабських держав Перської затоки, США і Канаді.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

  12 листопада 2019, 08:09

  З України масово вивозять цукор за кордон

  29 травня 2017, 14:31

  Останні новини за сьогодні: