Новини / Політика / КПУ, СПУ і ПСПУ відзначають ювілей Жовтневої революції
8 листопада 2007, 09:10
Розмір шрифта: А А А

КПУ, СПУ і ПСПУ відзначають ювілей Жовтневої революції

КПУ, СПУ і ПСПУ відзначають ювілей Жовтневої революції, річниця Жовтневої революції, Жовтнева революція, КПУ, СПУ, ПСПУ, пам'ятник Володимиру Леніну
КПУ, СПУ і ПСПУ відзначають ювілей Жовтневої революції

Сьогодні відзначається 90-а річниця Великої Жовтневої соціалістичної революції. В урочистих заходах з нагоди ювілею візьмуть участь представники Комуністичної партії України, Соціалістичної партії і Прогресивної соціалістичної партії України. Зранку влада Києва вже перекрила рух автотранспорту в центрі міста.

Планується, що з 10:00 до 12:00 комуністи і прогресивні соціалісти покладуть квіти до пам‘ятника В.Леніну. З 13:00 до 14:00 КПУ проведе демонстрацію за маршрутом: станція метро Арсенальна, вул.Грушевского — Європейська площа — площа Незалежності. А в 14:00 на Майдані незалежності відбудеться урочистий мітинг, в якому візьмуть участь представники КПУ і СПУ.

Тим часом, Компартія вже звинуватила «помаранчеві» сили та київську владу в перекритті центру міста. «Компартія заявляє, що урочистості, присвячені 90-ій річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції, не передбачали перекриття проїжджої частини київських вулиць і не могли перешкодити людям потрапити на робочі місця або повернутися додому після нічної зміни», — говориться у заяві КПУ, розповсюдженій її прес-службою. «Всі святкові заходи, які були заявлені комуністами, повинні були відбутися в рамках діючої Конституції України, яка передбачає право громадян на мирні збори і демонстрації», — сказано в заяві.

Раніше Всеукраїнське об’єднання «Свобода» подавало заявку на проведення на Майдані незалежності своєї акції «Злочини комунізму повинні бути засуджені, комуністична ідея — заборонена».

Водночас, радикальна українська організація «Братство» закликала всі патріотичні сили не допустити 7 листопада комуністів на Площу. «Жоден комуніст або соціаліст не повинні прокрокувати площею в річницю Жовтневої революції», — сказали в прес-службі організації.

Нагадаємо, що Окружний адміністративний суд Києва раніше заборонив комуністам і об‘єднанню «Свобода» проводити 7 листопада ц.р. акції на Майдані незалежності та Хрещатику. Як повідомив начальник Головного управління з питаннях внутрішньої політики Київської міської державної адміністрації Віктор Гончарук, КПУ має право провести свої заходи з нагоди 90-річчя Жовтневої революції на Арсенальній площі і, за бажання, спуститися колонами до Європейської площі. Але суд заборонив їм йти до пам’ятника Володимиру Леніну через Хрещатик.

У свою чергу, «Свобода» заявила, що проведе свою акцію 7 листопада за будь-яких умов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: