Новини / Політика / Закаєв пішов у відставку і присягнув новому лідеру чеченських бойовиків
12 жовтня 2010, 11:38
Розмір шрифта: А А А

Закаєв пішов у відставку і присягнув новому лідеру чеченських бойовиків

Закаєв пішов у відставку і присягнув новому лідеру чеченських бойовиків, Ахмед Закаєв, відставка, чеченські бойовики, Ічкерія, Хусейн Газаєв, Рамзан Кадиров
Закаєв пішов у відставку і присягнув новому лідеру чеченських бойовиків

Ахмед Закаєв оголосив про відставку очолюваного ним Кабінету Міністрів самопроголошеної Чеченської республіки Ічкерія і заявив про визнання ним і його прихильниками вищим органом влади Ічкерії на період війни «Держкомітету оборони — шура маджліс» на чолі з Хусейном Гакаєвим.

Постанова про розпуск уряду прем‘єр Ічкерії оприлюднив через кілька днів після того, як чеченські бойовики, які раніше заявили про вихід з «Імарату Кавказ» і про відмову підкорятися Доку Умарова, оголосили про обрання своїм лідером польового командира Гакаєва.

«Ми зробили це тому, що вважаємо, що чеченські бійці дистанціювалися від цього міфічного утворення під назвою «Імарат» і мають намір повернутися в правове поле Ічкерії», — відзначив Закаєв.

На його думку, чеченські бойовики знов будуть домагатися незалежності Ічкерії.

"Вони (бойовики) зрозуміли, що цілі, які переслідували імаратчікі, нічого спільного з інтересами чеченців не мали, що (ічкерійскій ідеолог Мовладі) Удугов і Умаров, які закликали до вічного джихаду, насправді тільки шкодили чеченській державності, — сказав Закаєв.

7 жовтня північнокавказькі бойовики публічно відмовилися від присяги Умарову і обрали собі нового лідера — Гакаева. У відповідь на заяву чеченських польових командирів Президент Чечні Рамзан Кадиров заявив, що всі бойовики будуть знищені і «ніякі розколи або об’єднання» їм не допоможуть.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Гройсман попросив Раду розглянути його відставку

19 травня 2017, 14:06

Хто замість Гонтаревої: всі кандидати на місце головного банкіра країни

11 квітня 2017, 08:55

Гонтарева йде з НБУ

10 квітня 2017, 12:17

Гонтарєва розповіла про свій відхід з НБУ

16 березня 2017, 17:21

Останні новини за сьогодні: