Новини / Політика / Захарченко оголосив про вибори за «законами ДНР»
22 січня 2016, 15:28
Розмір шрифта: А А А

Захарченко оголосив про вибори за «законами ДНР»

Захарченко оголосив про вибори за "законами ДНР", вибори, українські партії, ДНР, Олександр Захарченко
Захарченко оголосив про вибори за «законами ДНР»

До участі у виборах не будуть допущені українські партії, заявив глава «республіки».
Глава ДНР Олександр Захарченко анонсував проведення в 2016 році виборів за «законами республіки». Про це він заявив на прес-конференції в Донецьку.«Ми виконуємо Мінські домовленості, і якщо ми визначилися, що вибори відбудуться в цьому році, вони пройдуть. Хоче Україна чи ні, ми виконуємо угоди, і відповідно до цих угод ми повинні провести ці вибори і ми їх проведемо, згідно з нашими законами на нашій землі», — сказав він.
Захарченко підкреслив, що до участі у виборах не допустять українських «представників олігархічних кланів» і представників українських партій, які закликають до звільнення Донбасу від сепаратистів військовим шляхом.
«На цих виборах я не хочу бачити, як би Україні не намагалася, представників різноманітних партій, які воювали і закликають воювати проти нас. І не тільки закликають, але і надають фінансову та економічну допомогу батальйонам… Вибори повинні бути народними», — заявив він.
Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко у Давосі заявив, що просування в реалізації мінських домовленостей по Донбасу немає і ситуація не дозволяє перейти до політичного етапу врегулювання.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: