Новини / Політика / Закордонним українцям хочуть видавати подвійне громадянство
16 жовтня 2019, 21:21
Розмір шрифта: А А А

Закордонним українцям хочуть видавати подвійне громадянство

Закордонним українцям хочуть видавати подвійне громадянство, статус закордонного українця, подвійне громадянство, українець, паспорт
Закордонним українцям хочуть видавати подвійне громадянство

Міністерство закордонних справ (МЗС) зараз працює над створенням законопроекту про надання подвійного громадянства. Про це розповів віце-прем‘єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба на брифінгу.

«У нас в уряді є кілька підходів до того, як повинна бути впроваджена ідея про подвійне громадянство, мої колеги з МЗС доводять все це до цілісної концепції, але для мене зараз найважливіше, що всі дозріли для того, щоб працювати над цим питанням. ми починали з того, що це питання сприймався як щось цілком космічне і нереалізоване. А зараз ми вже обговорюємо конкретний законопроект», — зазначив він.

Віце-прем’єр підкреслив, що юридичний статус закордонного українця не наповнений достатнім вмістом, а дана ініціатива дозволить мільйонам людей зберегти зв‘язок з Україною.

«Так склалося, що мільйони людей виїхали. І ми повинні зберегти їх зв’язок з Україною. І паспорт, громадянство — одна з таких сполучних ланок. Я радий, що є еволюція в цьому питанні. І сподіваюся, що він буде підтримано суспільством, тому що заборона на подвійне громадянство був створений в одному контексті, а зараз контекст зовсім інший», — підкреслив Кулеба.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: