Новини / Політика / Зеленський доручив відкрити урядову лікарню «Феофанію» для всіх громадян
16 січня, 07:45
Розмір шрифта: А А А

Зеленський доручив відкрити урядову лікарню «Феофанію» для всіх громадян

Зеленський доручив відкрити урядову лікарню "Феофанію" для всіх громадян, медичні послуги, охорона здоров’я в Україні, лікарня «Феофанія»
Зеленський доручив відкрити урядову лікарню «Феофанію» для всіх громадян

Президент Володимир Зеленський доручив відкрити всім бажаючим громадянам України доступ до отримання медичних послуг в урядовій лікарні «Феофанія».

Він підписав відповідний указ №10 / 2020 про забезпечення доступності для громадян медичної допомоги, яку надає клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами, повідомляє прес-служба глави держави.

«Кабінету міністрів України та Державному управлінню справами в тримісячний термін вжити заходів, необхідних для забезпечення доступності для громадян сучасних методів діагностики і лікування, високоспеціалізованої медичної допомоги, що надається клінічною лікарнею» Феофанія «Державного управління справами», — йдеться в документі.

Як зазначається, цей указ набирає чинності з дня, наступного за днем ??його опублікування.

Нагадаємо, 31 травня 2019 року в Міністерстві охорони здоров‘я заявили, що відомча лікарня «Феофанія» і лікарні Національної академії медичних наук України (НАМНУ) повинні бути включені в єдиний медичний простір і повинні бути доступні для всіх громадян.

Таку заяву в МОЗ зробили тому, що напередодні урядовий комітет з економічних питань підтримав законопроект, який виключає медичні установи, які підпорядковуються ДУСі і НАМНУ, з процесу трансформації системи охорони здоров’я.

У МОЗ зазначили, що всі установи, в тому числі і відомчі, які надають медичну допомогу, повинні змінити свій статус, тобто перетворитися в казенні або комунальні некомерційні підприємства, і укласти договори з НСЗУ на надання медичних послуг.

«Позиція Міністерства охорони України: в результаті змін в системі охорони здоров‘я в Україні має бути створено єдиний медичний простір. Відомчі медичні заклади, в тому числі і клінічна лікарня» Феофанія «і установи НАМНУ, повинні перейти на принцип» гроші ходять за пацієнтом ", — відзначили в Міністерстві охорони здоров’я.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Знайшли спосіб позбутися черг в лікарнях

28 травня 2017, 13:56

Універсальні правила для всіх: Супрун розповіла, за що буде платити пацієнт, а за що держава

26 квітня 2017, 11:10

У Кличка пообіцяли запустити електронну систему запису до лікарів до кінця 2017 року

20 квітня 2017, 15:17

Останні новини за сьогодні: