Новини / Політика / Зеленський просив у Вашингтона нове озброєння — сенатор США
6 червня 2019, 10:08
Розмір шрифта: А А А

Зеленський просив у Вашингтона нове озброєння — сенатор США

Зеленський просив у Вашингтона нове озброєння - сенатор США, американський сенатор Роберт Портман, озброєння летальної дії, поставки військової допомоги Україні
Зеленський просив у Вашингтона нове озброєння — сенатор США

Президент Володимир Зеленський на зустрічі в Києві з американським сенатором Робертом Портманом (республіканець від штату Огайо) наголосив на необхідності української армії в нових системах озброєнь.

Про це Портман розповів під час виступу в Сенаті, засідання якого транслював телеканал C-SPAN.

«Він (Зеленський) відверто говорив про хоробрість своїх військ, а також про їх потреби в системах озброєння і елементарних умов. Ми говорили про російській пропаганді уздовж східного кордону і про зусилля з придушення сигналів мовного телебачення України з метою посіяти насіння розбрату серед жителів Донбасу. ми говорили про деякі ідеї, які допоможуть протистояти цій пропаганді, перешкоди і дезінформації, і я вже зв'язувався з Держдепартаментом з приводу цих ідей», — стверджував сенатор, розповідаючи про зустріч, яка перебуваючи лась 30 травня.

При цьому Портман позитивно відгукнувся про Зеленський і зазначив, що був «вражений зустріччю» з ним, а також назвав бесіду продуктивною.

«Ми розмовляли близько години і обговорили широкий спектр тем», — сказав сенатор.

Він також розповів про свою бесіду з нещодавно призначеним начальником Генштабу Збройних сил України Русланом Хомчак.

«У нас була відкритий і грунтовна розмова про те, чим Сполучені Штати можуть допомогти (Збройним силам України). Я вже почав обговорювати зі своїми колегами в комітеті у справах збройних сил (Сенату США) і адміністрацією (американського президента Дональда) Трампа ці подробиці і деякі прохання, з якими він звернувся», — заявив Портман.

Нагадаємо, на поставки військової допомоги Україні, включаючи оборонні озброєння летального дії, в 2020 фінансовому році (в США починається з 1 жовтня) Вашингтон заклав $ 250 млн. У бюджеті США на поточний фінансовий рік на ці цілі було виділено $ 200 млн.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Останні новини за сьогодні: