Новини / Політика / Андрій Шевченко зве Віталія Кличка на дебати
10 вересня 2012, 22:10
Розмір шрифта: А А А

Андрій Шевченко зве Віталія Кличка на дебати

Андрій Шевченко зве Віталія Кличка на дебати, Андрій Шевченко, Україна Вперед, Віталій Кличко, партія УДАР, дебати
Андрій Шевченко зве Віталія Кличка на дебати

Андрій Шевченко пропонує Віталієві Кличку провести політичні дебати між командами партій «Україна — Вперед»! і «УДАР» про майбутнє країни. Як повідомляє прес-служба партії Наталії Королевської «Україна — Вперед»! в понеділок, про це другий номер виборчого списку партії заявив в ефірі програми «Великий футбол» на ТРК «Україна».

А.Шевченко привітав В.Кличко з перемогою в останньому бою, побажавши йому успіхів в спорті та політиці, й запропонував зустрітися на дебатах.

«Вітаю Віталія. Він молодець, успіхів йому в спорті та політиці. Так вже склалося, що ми в різних партіях, тому пропоную, щоб найближчим часом наші команди зустрілися на політичних дебатах і обговорили питання майбутнього України», — сказав він.

Відповідаючи на питання ведучих про причини приєднання до партії «Україна — Вперед»! і початку політичної кар’єри, А.Шевченко відмітив, що як спортсмен, він зробив все можливе для України, а тепер хоче продовжити цей шлях вже як політик. «Я для України зробив все, що міг. Я вірою та правдою відслужив своїй країні в спорті, тому сьогодні я хочу зробити в політиці для країни, можливо, навіть більше, ніж я зробив у футболі. Передусім, я бачу себе в розвитку спорту та залученні туди молоді. Якщо ми сьогодні не піднімемо дитячий спорт, у нас, на жаль, усе менше і менше буде здорових дітей», — сказав він.

А.Шевченко відмітив, що розвиток масового спорту повинен стати одним з основних напрямів для держави. «Турник і спортивний майданчик мають бути доступніші, ніж алкоголь, сигарети і наркотики», — резюмував володар «Золотого м’яча».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Мрія: як безкоштовно отримати квартиру в Україні

11 травня 2017, 10:56

Останні новини за сьогодні: