Новини / Суспільство / У Києві з`явиться 500 нових великих автобусів
17 лютого 2008, 08:21
Розмір шрифта: А А А

У Києві з`явиться 500 нових великих автобусів

У Києві з`явиться 500 нових великих автобусів, КМДА, автобус, маршрут, Київпастранс, закупівля, тендер
У Києві з`явиться 500 нових великих автобусів

У Київміськадміністрації підписано розпорядження про придбання 500 автобусів завдовжки до 10 м (орієнтовна кількість місць для сидіння – 31 і загальна кількість – до 80 осіб) для використання на міських маршрутах загального користування. Про це повідомляє Сьогодні.

Відповідно до тексту розпорядження, оприлюдненого на офіційному веб-порталі столичної влади, комунальному підприємству «Київпастранс» доручено здійснити всі відповідні процедури із закупівлі транспортних засобів на умовах фінансового лізингу.

У документі наголошено, що рухомі одиниці мають бути задіяні на міських автобусних маршрутах загального користування в самоокупному виді перевезень, з переведенням після повного внесення платежів згідно із зобов`язанням договору фінансового лізингу у власність територіальної громади міста Києва. Надалі придбані автобуси використовуватимуться у звичайному виді перевезень з наданням пасажирам усіх пільг, що передбачені чинним законодавством.

Закупівля зазначених автобусів здійснюватиметься за результатами проведеного тендеру з відшкодуванням із бюджету міста Києва початкового внеску обсягом не більше 50%, беручи до уваги, що решта вартості сплачуватиметься за рахунок доходів від їх експлуатації.

Обсягу фінансування, необхідного для здійснення закупівель автобусів, у розпорядженні не вказано.

Нагадаємо, що після заяви приватних перевізників Києва про необхідність підвищити тариф на їхні послуги і відповідного звернення до міської влади погоджувати нові тарифи КМДА висловила незгоду з необхідністю цього підвищення і заявила про намір розвивати мережу муніципального громадського транспорту. Міська влада планує з часом замінити більшість маршрутів столиці на комунальний транспорт, а обслуговування автобусами приватних перевізників залишити тільки на окремих маршрутах, зокрема на околицях міста.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

5 грн — не межа? У КМДА підтвердили підвищення цін на проїзд і назвали економічно обґрунтовані тарифи

24 травня 2017, 19:00

У Києві через ремонт доріг зміняться маршрути нічного транспорту

28 квітня 2017, 18:01

Останні новини за сьогодні: